Teleskopas Bresser Space Explorer 150/750 EQ3

Kodas: 181699
Teleskopas Bresser Space Explorer 150/750 EQ3 9621813
634,99 €

Numatomas gavimas

Prekės informacija

Teleskopas Bresser Space Explorer 150/750 EQ3

Bresser Space Explorer 150/750 teleskopas su EQ-3 montuote stulbinančiai detaliai parodo naktinį dangų. Leiskitės į kelionę po tolimus pasaulius: didelės net 150 mm apertūros ir trumpo 750 mm židinio nuotolio derinio dėka galite stebėti daugybę dangaus objektų, tokių kaip ūkai, žvaigždžių spiečiai ar galaktikas.

Galingas Niutono reflektoriaus tipo teleskopas taip pat puikiai tinka stebėti mūsų pačių Saulės sistemą: su 25 mm Plössl okuliaru galite matyti mėnulį 30 kartų padidintą. Aukščiausios kokybės parabolinis pirminis veidrodis sukuria žymiai ryškesnius vaizdus ir geresnius kontrastus nei palyginamasis teleskopas su paprastu sferiniu veidrodžiu. Be to, teleskopas taip pat turi didelį 55 mm antrinį veidrodį, kuris puikiai apšviečia regėjimo lauką ir sukuria ryškų vaizdą.

Nešiojama konstrukcija – su 150/750 reflektoriniu teleskopu.

Negalite laukti, kol išeisite iš namų ir pamatysite Oriono ūką ar Sietyną? Su šiuo teleskopu galite ieškoti tobulos stebėjimo vietos: dėl trumpo židinio nuotolio vamzdis yra trumpas ir jį lengva transportuoti. Be to, aukščiausios kokybės ekvatorinė montuotė leidžia net pradedantiesiems greitai surinkti teleskopą. Stebėti taip pat labai paprasta – galite rankiniu būdu kompensuoti žemės judėjimą, kad jūsų stebimi objektai liktų regėjimo lauke. Siekiant užtikrinti maksimalų žiūrėjimo komfortą, šio Niutono reflektoriaus teleskopo fokusatorius yra pritvirtintas prie vamzdžio šono. Aliuminio trikojis yra reguliuojamo aukščio ir turi priedų lentynėlę, kad visa svarbi įranga būtų lengvai pasiekiama ranka. Ieškiklis su raudonu tašku leidžia sulygiuoti teleskopą su objektais naktiniame danguje. Raudonas taškas rodo padėtį, į kurią nukreiptas jūsų teleskopas. Jei norite užfiksuoti naktinių atradimų vaizdus, ​​galite prijungti išmanųjį telefoną prie teleskopo naudodami išmaniojo telefono adapterį.


Techninės Charakteristikos:

Reflektorinis teleskopas nakties stebėjimams;
Optinė sistema: Niutono reflektorius (parabolinis pirminis veidrodis);
Objektyvo skersmuo: 150 mm;
Židinio nuotolis: 750 mm;
Maks. naudingas padidinimas: 300x;
Židinio santykis: f/5;
Paprastas sekimas rankiniu būdu;
Montuotė: EQ3, ekvatorinė;
Reguliuojamo aukščio aliuminio trikojis su priedų dėklu;

Komplektacija:

Teleskopo Vamzdis 150/750 mm;
Ekvatorinė montuotė EQ3 su svoriais;
Reguliuojamo aukščio aliuminio trikojis su dėklu priedams;
Plössl 10 ir 25 mm okuliaras;
6x30 ieškiklio taikiklis;
Išmaniojo telefono laikiklis;