Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 61,00 € - 3 015,00 €

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

Skaitmeniniai fotoaparatai – labai plati fotoaparatų grupė, dažniausiai naudojama keliaujant ar norint fiksuoti kasdienines gyvenimo akimirkas. Taip yra todėl, kad dauguma šių fotoaparatų yra kompaktiški ir net telpa į kišenę. Liaudyje dažnai skaitmeniniai fotoaparatai yra vadinami tiesiog muilinėmis, nes jų forma yra panaši kaip muilinės. Tačiau skaitmeninių fotoaparatų grupė yra labai apgaulingą. Yra skaitmeninių fotoaparatų kurie tikrai fotografuoja ne ką geriau nei išmanusis telefonas, tačiau yra ir tokių kurie nieko nesusileidžia dideliam veidrodiniam fotoaparatui. Nežinant visų specifikacijos niuansų išsirinkti pačiam gali pasirodyti per sudėtingas darbas, todėl Camera.lt komanda visada padės rasti geriausią sprendimą būtent Jums. Šiai dienai skaitmeninius fotoaparatus galima būtų suskirstyti į kelias kategorijas.

  • Kompaktiniai – tai telpantys į kišenę fotoaparatai neišsiskiriantys ypatinga nuotraukų kokybę, dažniausiai naudojami kelionėse, namuose. Dar vienas šių fotoaparatų privalymas yra nedidelė kaina, dažniausiai ji svyruoja nuo 100€ iki 300€. Šiai dienai populiariausi yra Canon, Panasonic, Fuji, Sony gamintojų modeliai.
  • Premium klasės – tai aukštos kokybės skaitmeniniai fotoaparatai, turintys didelį jutiklį todėl jų nuotraukų kokybė labai artima sisteminiam ar veidrodiniam fotoaparatui. Šie fotoaparatai dažnai savo išvaizda atrodo kaip kompaktiniai fotoaparatai, bet jų kainą dažniausiai skiriasi kartais. Bet savo vidumi jie skiriasi iš esmės. Pagrindiniai skirtumai yra jutiklio dydis, kokybiškesni lęšiai,  dažniausiai metalizuotas korpusas ir galimybė fotografuoti per akutę. Šios savybės ir iškelia fotoaparato kainą, bet tuo pačiu ir priartina jo galimybes prie sisteminio ar veidrodinio fotoaparato.  Dažniausiai pasitaikantys modeliai yra: Panasonic LX15 arba LX100, Sony RX100 kelios versijos, arba Canon G serijos modeliai. Šių fotoaparatų kainos svyruoja nuo 400 iki 1500€.
  • Specialios paskirties fotoaparatai – tai dažniausiai didelėmis atsparumo savybėmis pasižymintis fotoaparatai. Šie fotoaparatai nebijo smūgių, kritimo, vandens, šalčio, drėgmės, dulkių. Jie dažnai naudojami statybų sektoriuje arba ten kur dažnai reikia fotografuoti įvairiomis lauko sąlygomis. Populiariausi yra Olympus TG arba Panasonic FT serijos modeliai. Jų kainos svyruoja nuo 150 iki 500€.
  • Itin didelio artinimo fotoaparatai – šių fotoaparatų artinimas siekia nuo 20 iki 125 kartų. Dažniausiai jie naudojami gamtos fotografijoje, didelių erdvių sporto renginiuose ir panašiose situacijose. Šie fotoaparatai dažniausiai yra gan dideli, kartais net didesni už standartinį veidrodinį fotoaparatą, bet jei reiktų palyginti su veidrodinio fotoaparato objektyvų kuris artintų bent panašiai, tai toks objektyvas svertų mažiausiai 15kg. ir jis būtų bent 1m ilgio. Šių fotoaparatų kainos svyruoja nuo 200€ ik 1000€. Šiai dienai populiariausias didelio artinimo modelis yra Nikon P1000