Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 27,00 € - 297,00 €

Prieinamumas

Prieinamumas

Aktyvūs filtrai

 • Numatomas gavimas

  Grafinė planšetė HUION Kamvas 13

  296,49 €
  Grafinė planšetė Huion Kamvas 13 skirta piešimui, retušavimui, 3D grafikos kūrimui. Ši grafinė planšetė išsiskiria Full HD, IPS ekranu ir pasižymi 120% sRGB plačia spalvų gama. 16.7 mln. spalvų užtikrina ryškias ir tikroviškas spalvas bei detales ekrane. Naudojama laminuoto stiklo technologija ir matinė plėvelė apsaugo nuo langų ar šviesos atspindžių, ekranas išlieka ryškus net ir prie ryškaus aplinkos apšvietimo.
 • Sandėlyje turime 5 vnt.

  Grafinė planšetė HUION H420

  40,29 €
  Skirta piešimui, retušavimui, 3D grafikos kūrimui. Taip pat, gali būti naudojama kaip elektroninė užrašinė idėjoms ar dokumentų pasirašymui, puikiai tinka nuotoliniam darbui ir mokymuisi. Grafinė planšetė itin plona kaip mobilus telefonas, patogi ir lengva. Komplekte esantis rašiklis suteikia galimybę atvaizduoti įvairių formų ir tekstūrų linijas, o piešimo pirštinė užtikrina reikiamą komfortą.
 • Sandėlyje turime 5 vnt.

  Grafinė planšetė HUION Inspiroy H430P

  36,29 €
  Grafinė planšetė Huion Inspiroy H430P skirta piešimui, retušavimui, 3D grafikos kūrimui, žaidimams. Dėl greito atsako puikiai tinka žaisti OSU. Taip pat, gali būti naudojama kaip elektroninė užrašinė idėjoms ar pastaboms, puikiai tinka nuotoliniam darbui ir mokymuisi. Grafinė planšetė itin plona kaip mobilus telefonas, patogi ir lengva. Komplekte esantis rašiklis suteikia galimybę atvaizduoti įvairių formų ir tekstūrų linijas, o piešimo pirštinė užtikrina reikiamą komfortą. Sukurta
 • Sandėlyje turime 1 vnt.

  Grafinė planšetė HUION Inspiroy H580X

  50,69 €
  Grafinė planšetė Huion Inspiroy H580X - tai efektyvi ir universali grafinė planšetė, skirta mokymuisi internetu, internetinėms konferencijoms ir skaitmeninei grafikai: piešimui, retušavimui, 3D grafikos kūrimui. Ji itin lengva, patogi nešiotis, tinkama kaip elektroninė užrašinė idėjoms ar pastaboms.
 • Sandėlyje turime 1 vnt.

  Grafinė planšetė HUION H610Pro V2

  94,89 €
  Grafinė planšetė Huion H610Pro V2 skirta piešimui, retušavimui, 3D grafikos kūrimui. Taip pat, gali būti naudojama kaip elektroninė užrašinė idėjoms ar pastaboms, puikiai tinka nuotoliniam darbui ir mokymuisi. Ši planšetė suderinama ne tik su nešiojamais ar planšetiniais kompiuteriais, tačiau ir su mobiliaisiais telefonais. Komplekte esantis rašiklis suteikia galimybę atvaizduoti įvairių formų ir tekstūrų linijas, o piešimo pirštinė užtikrina reikiamą komfortą.
 • Sandėlyje turime 5 vnt.

  Grafinė planšetė HUION Inspiroy H640P

  42,69 €
  Grafinė planšetė Huion Inspiroy H640P skirta piešimui, retušavimui, 3D grafikos kūrimui. Taip pat, gali būti naudojama kaip elektroninė užrašinė idėjoms ar pastaboms, puikiai tinka nuotoliniam darbui ir mokymuisi. Grafinė planšetė itin plona kaip mobilus telefonas, patogi ir lengva. Komplekte esantis rašiklis suteikia galimybę atvaizduoti įvairių formų ir tekstūrų linijas, o piešimo pirštinė užtikrina reikiamą komfortą.
 • Sandėlyje turime 5 vnt.

  Grafinė planšetė HUION HS64

  42,69 €
  Grafinė planšetė HS64 skirta piešimui, retušavimui, 3D grafikos kūrimui. Taip pat, gali būti naudojama kaip elektroninė užrašinė idėjoms ar pastaboms, puikiai tinka nuotoliniam darbui ir mokymuisi. Ši planšetė suderinama ne tik su nešiojamais ar planšetiniais kompiuteriais, tačiau ir su mobiliaisiais telefonais, naudojant OTG jungtį. Komplekte esantis rašiklis suteikia galimybę atvaizduoti įvairių formų ir tekstūrų linijas.
 • Sandėlyje turime 3 vnt.

  Grafinės planšetės rašiklis HUION P68

  27,39 €
  Grafinės planšetės rašiklis HUION P68 P68
 • Sandėlyje turime 2 vnt.

  Rašiklis grafinei planšetei HUION P80

  27,39 €
  Rašiklis grafinei planšetei HUION P80 P80
 • Sandėlyje turime 1 vnt.

  Rašiklis grafinei planšetei HUION PW507

  52,69 €
  Rašiklis grafinei planšetei HUION PW507 PW507
 • Sandėlyje turime 1 vnt.

  Rašiklis HUION PW517

  52,19 €
  Be baterijos veikiantis rašiklis grafinėms planšetėms, tinkamas Huion 8192 spaudimo lygius palaikančioms planšetėms Kamvas 12, Kamvas 13, Kamvas 16 (2021), Kamvas 22 Series, Kamvas 24 Series, Kamvas Pro 13 (2.5K), Kamvas Pro 16 (2.5K), Kamvas Pro 16 (4k) series, Kamvas Pro 24 (4K) ir kt. Huion specialus skaitmeninis rašiklis su Huion PenTech 3.0 technologija leidžia piešti ir rašyti natūraliai ir patogiai, kaip ant tikro popieriaus.