Mikroskopas Nexcope NE610

Kodas: 083744
1 365,00 €

Numatomas gavimas

Prekės informacija

Modernus biologinis mikroskopas, naudojamas veterinarijos, bakteriologijos, imunologijos, farmacijos ir kitose mokslo srityse, analitinėse laboratorijose. Jame sumontuotas trinokulinis tvirtinimas, leidžiantis prijungti bet kurią mikroskopo kamerą su C tipo laikikliu nepriklausomame stebėjimo kelyje. Trinokuliarinis vamzdelis turi galimybę reguliuoti jo aukštį, todėl galite sinchronizuoti fotoaparato jutiklio ir okuliarų fokusavimą. Šis mikroskopas turi į begalybę koreguotą optinę sistemą su tiksliu mikro/makro reguliavimu ir plataus lauko objektyvais iki 22 mm.

Prietaisas aprūpintas puikios kokybės planachromatiniais objektyvais, užtikrinančiais labai detalų vaizdą. 40x objektyvas, turėdamas didesnį darbinį atstumą – 1,5 mm, apsaugo nuo atsitiktinio užteršimo dirbant su imersiniais skysčiais.

Didelis darbinis stalelis yra labai praktiškas ir patogus naudoti. Jis turi paslėptas pavaras ir stovo atžvilgiu juda tik Y ašimi, todėl sutaupoma vertingos vietos mikroskopo šonuose. Laikiklis leidžia vienu metu pritvirtinti du bandinius ir greitai juos palyginti.

Naudojant LED apšvietimą, gaunamas didelis ryškumas ir ilgas tarnavimo laikas. Šviesos diodai neįkaista taip, kaip halogeninės lempos. Tai ypač naudinga labai ilgiems, nenutrūkstamiems stebėjimams.

Platus pasirenkamų priedų asortimentas leidžia naudoti pažangias stebėjimo technikas: stebėjimą tamsiame lauke, paprastą poliarizaciją.


Techniniai parametrai standartinėje komplektacijoje:

10x /22 mm pločio lauko okuliarai
Siedentopf tipo trinokulinė galvutė, pasvirusi 30 laipsnių, reguliuojamas atstumas tarp vyzdžių 47-78 mm diapazone, šviesos padalijimas tarp tubusų 50/50, pasukamas 360 laipsnių.
Trečiasis optinis kelias, su galimybe reguliuoti atstumą tarp jutiklio ir bandinio plokštumos (didinimo koeficientas 0,5x).
Į begalybę koreguoti objektyvai, 60 mm optinis kelias, planachromatiniai: 4x NA 0,1, 10x NA 0,25, 40x NA 0,65 LWD 1,5 mm, (spyruoklinis), 100x NA 1,25 (spyruoklinis, alyva).
Objektyvų revolveris šešiavietis, atsuktas į galą.
Mechaninis stalelis, kurio matmenys: 185 x 142 mm, judesių diapazonas 78 x 54 mm, telpa du preparatai.
Reguliuojamo aukščio Abbe tipo NA 1.25 kondensorius su graduota Iris diafragma, centravimo mechanizmu, filtro laikikliu (30 mm) ir spaustuku, skirtu šviesaus lauko, tamsaus lauko ir fazės kontrasto stebėjimams.
Fokusavimo sistema: bandraašės makro ir mikro judesių rankenėlės. Grubus judesys – 37,7 mm per apsisukimą. Smulkus judėjimas – 0,2 mm per apsisukimą. Padalos: 0,002 mm . Judėjimo diapazonas - 28 mm.
Greito užrakto mechanizmas viršutinei stalelio padėčiai (rankenėlė ant dešinės mikro fokusavimo rankenėlės) ir nuolatinio užrakto nustatymo mechanizmas naudojant šešiakampį raktą.
Ryškus ilgaamžis LED apšvietimas, kurio galia 1W.

Galimybė plėsti kitais elementais arba kitokios konfigūracijos konstrukcija, įskaitant:

Šviesaus ir tamsaus lauko priedas tvirtinamas kondensatoriuje.
Paprastos poliarizacijos rinkinys.
Planchromatinis 100x vandens imersijos objektyvas
60x planachromatinis objektyvas
20x planachromatinis objektyvas
Nuotraukų priedas su 1x padidinimo koeficientu (fotoaparatams su didesniu nei 1/1,7 colio jutikliu