Nikon D750 body

Kodas: 771087
Nikon D750 body VBA420AE 0182080154368 0182089403252 018208940370 018208940325 182089403252
1 610,99 €

Numatomas gavimas

Prekės informacija

 

Nikon D750 body

 

Išlaisvinkite savo vaizduotę, fotografuodami greitu, universaliu ir lanksčiu D750. Pasaulyje, kur viskas įmanoma, šis galingas viso kadro, 24,3 megapikselio aparatas leis visiškai nevaržyti savęs.

Šis fotoaparatas yra nepaprastai kompaktiškas, o jame įdiegta profesionalams skirta vaizdų kūrimo technologija suteikia visišką laisvę fotografams veikti lanksčiai ir realizuoti savo vizijas.

Dėl jame įdiegto naujojo FX formato jutiklio gaunama išskirtinė vaizdo kokybė naudojant didelį ISO. Fenomenaliai jautrus AF, 6,5 fps kadrų serijos sparta ir „Full HD“ filmų įrašymas 1080/60p kartu su pakreipiamuoju ekranu suteikia visišką išraiškos laisvę. Naudojant integruotą „Wi-Fi“ technologiją paprasta iškart dalytis įspūdingomis nuotraukomis.

24,3 megapikselio FX formato jutiklis

Nepriekaištingas detalumas, nevaržomos galimybės. Visiškai naujas jutiklis puikiai veikia naudojant platų dinaminį diapazoną, nustačius bet kokį jautrumą, o gauti vaizdai yra nepaprastai ryškūs ir tinkamų spalvų tonų.

Puikus ISO

Fiksuokite aiškesnius, ryškesnius, ypač tiksliai eksponuotus vaizdus pasirinkę dideles ISO reikšmes. 100–12 800 ISO intervalas, kurį galima padidinti iki 50–51 200 (atitikmens).

Profesionalus AF veikimas

Dėl jautrumo iki –3 EV ir Nikon sričių grupės AF režimo, D750 užfiksuoja taikinį neįtikėtinai tiksliai net tamsiose vietose.

Tvirtas pakreipiamas monitorius

Fotografuokite ir filmuokite iš neįtikėtinos perspektyvos. Ekranas atidaromas pasukant; jį galima pakreipti 90º aukštyn ir 75º žemyn.

Integruotas „Wi-Fi“

Bendrinkite sukurtus vaizdus. Nusiųskite įspūdingas viso kadro nuotraukas naudodami suderinamą išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Tereikia į išmanųjį įrenginį atsisiųsti Wireless Mobile Utility.¹

Iki 6,5 fps kadrų serijos sparta

Neįtikėtinai lengvai fotografuokite greitai judančius objektus. Fotografuokite nepriekaištingus didžiausios skyros vaizdus 6,5 fps sparta FX ir DX formatais.

Beribės galimybės filmuojant

Filmuokite „Full HD“ (1080p) formato filmus pasirinkę 50p/60p. Galimybė filmuojant nustatyti ISO 100–51 200 (ekvivalentas) ir valdyti užrakto greitį, diafragmą bei garsą. Filmams skirtas meniu suteikia galimybę visus filmavimo nustatymus laikyti vienoje vietoje.

EXPEED 4

Optimalus visų fotoaparato funkcijų veikimas duoda neįtikėtinų rezultatų. Nepriekaištingi vaizdai, ISO veikimas ir didelis kadrų greitis filmuojant.

Picture control 2.0

Visiškai kontroliuokite nuotraukų ir vaizdo įrašų ryškumą, kontrastą, šviesumą, atspalvius, aiškumą ir sodrumą. Patogus sukurtų vaizdų apdorojimas pasitelkus nustatymus Flat (vienodinimas), jei reikia praplėsti dinaminį diapazoną, ir Clarity (ryškinimas), jei reikia suteikti ypatingo detalumo. Nustatymus galima koreguoti fotografuojant, be to, naudojant atitinkamus meniu galima įrašyti skirtingas filmams ir nuotraukoms skirtas parinktis ir taip racionalizuoti fotografavimo procesą.

Visiškai skaitmeninė vaizdų kūrimo sistema

Pasinaudokite visomis D750 24,3 megapikselio jutiklio ir įvairiausių NIKKOR objektyvų teikiamomis galimybėmis. NIKKOR objektyvai pasižymi išskirtinėmis didelę skyrą užtikrinančiomis savybėmis, todėl juos mielai renkasi daugybė fotografų, kad ir kokia būtų jų specializacija. Be to, D750 yra visiškai suderinamas su pažangiausia Nikon kūrybingo apšvietimo sistema, su juo galima naudoti įvairiausias universalias Speedlight blykstes: primontavus jas prie fotoaparato arba naudojant atskirai galima išradingai ir kūrybiškai fotografuoti.

Tvirtas ir patvarus

Tvirtas, nepalankioms oro sąlygoms atsparus D750 korpusas patikimai apsaugo fotoaparatą, todėl jį saugu naudoti bet kokiomis aplinkybėmis. Kevlaro / anglies pluošto junginio užraktas yra patikrintas atliekant iki 150 000 atleidimo veiksmų. Korpusas yra tvirtos ir vientisos konstrukcijos, kuri yra lengva ir patvari.

Reguliuojamų spalvų ekranas: savo nuožiūra reguliuokite spalvas ir ryškumą, kad būtų patogiau dirbti. Nuo atspindėjimo apsaugančia danga padengtame 8,0 cm (3,2 col.) skersmens 1 229 tūkst. taškų pakreipiamame RGBW LCD ekrane galima atlikti įvairiausias užduotis ir patogu rinktis nuostatas bet kokiomis sąlygomis.

Energiją taupanti konstrukcija: ilgesnis fotografavimas vieną kartą įkrovus. Vieną kartą įkrovus itin kompaktišką ir lengvą ličio jonų įkraunamą akumuliatorių EN-EL 15 galima užfiksuoti net 1 230 nuotraukų ir net 55 min. filmuotos medžiagos².

Efektyvumas ir mobilumas: neįtikėtinai ergonomiškas ir lengvas, nepalankioms oro sąlygoms atsparus vientisas fotoaparato korpusas suteikia visišką laisvę kuriant viso kadro vaizdus. Fotoaparatą saugu ir patogu ilgą laiką nepavargstant laikyti už tvirtos rankenos, kuri tinka bet kokio dydžio delnui.

Multi-CAM 3500FX 51 taško AF sistema: ypatingas detalumas visame kadre. Galima konfigūruoti renkantis 9, 21 arba 51 taško aprėptį ir net –3 EV jautrumą (kai ISO – 100, o temperatūra – 20 °C (68 °F)). Veikia spartaus fiksavimo ir išsaugojimo pagal padėtį funkcijos. Su AF NIKKOR objektyvais galima naudoti penkiolika centrinių kryžminių jutiklių, kai atidarytos diafragmos nuostata – f/5,6 arba ji dar spartesnė, ir 11 centrinių fokusavimo taškų, kai atidarytos diafragmos nuostata – f/8.

Sričių grupės AF: tobulesnis objekto aptikimas ir sekimas. Sričių grupės AF režimu nuolat stebimos penkios skirtingos AF sritys, todėl net mažiausi ir labai kontrastingame arba dėmesį traukiančiame fone esantys objektai yra ryškūs ir gerai išsiskiria iš aplinkos. Komponuojant vaizdus 5 taškų AF sritį galima perkelti į įvairias 51 taško ploto vietas.

Kelių sričių D filmo funkcija: filmuokite neatsižvelgdami į aplinkos sąlygas, nes D filmo funkcija siūlo transliuojamiems vaizdams prilygstančią kokybę keliais kadrų formatais. Su D750 pavyksta sukurti „Full HD“ (1080p) filmų FX ir DX formatais 50p/60p kadrų greičiu, kuriuose beveik nematyti triukšmo, muaro efekto, ir juose neiškraipomos spalvos. Įrašant galima valdyti elektra laipsniškai valdomą diafragmą, o fotoaparate siūloma švariosios HDMI išvesties parinktis, be to, didelės skyros filmuotą medžiagą galima tuo pačiu metu įrašyti ir į fotoaparatą, ir į išorinį rašytuvą.

Beribės galimybės filmuojant: visiškai kontroliuokite filmavimo procesą. Fotografuodami M režimu galite konfigūruoti ISO nustatymus pagal savo norus: nuo pradinės 100 nuostatos iki paskutinės – ISO 51 200 (atitikmuo) arba paleisti automatinio ISO funkciją, kai parenkami ISO nustatymai nuo 200 iki aukščiausio. Nikon 3D triukšmo mažinimo technologija sumažina nepageidaujamą triukšmą, iškraipymus ir mirgėjimą, atsirandančius, kai filmuojama nustačius didelį jautrumą. Nustatę Zebra režimą fotoaparato ekrane matysite, kurios vietos per daug arba per mažai ryškios.

Ypač tikslus garso valdymas: pažangi garso valdymo technologija leidžia įrašyti aukštesnės kokybės garsą, be to, teikia ir kitų pranašumų. Stereomikrofono įvestis ir graso išvestis teikia galimybę atskirai tiksliai reguliuoti garso lygius tiek prieš įrašant, tiek įrašant. Galima pasirinkti garso diapazoną (platų / balso) ir įrašant sumažinti vėjo keliamą triukšmą naudojant integruotą mikrofoną.

Didelis dinaminis diapazonas (HDR): atleidus užraktą nufotografuojami du kadrai ir iš jų sukuriamas detalus vaizdas su didelio kontrasto scenomis.

Fotoaparate tam tikrais laiko intervalais kuriamos serijos funkcija: fotografuokite laiko intervalais su sklandžiai pereinančia ekspozicija pasitelkę aiškias meniu parinktis. Naudodami fotografavimo intervalų laikmačiu funkciją suaktyvinkite užraktą iš anksto nustatytais intervalais. Pasitelkę fotografavimo tam tikrais laiko intervalais funkciją išsaugokite vaizdus kaip filmų failus ir žiūrėkite greitai atkuriamą lėtą filmą (atkūrimo greitis nuo 24 iki 36 000 kartų didesnis nei įprastai).

Efektų režimas: išradingai taikykite daugybę specialiųjų efektų arba nustatykite aplinkybes ir vietos sąlygas atitinkantį scenos režimą. Specialiuosius efektus galima taikyti tiek filmuojant, tiek fotografuojant. Siūlomi tokie efektai kaip spalvos pasirinkimo, spalvoto eskizo, miniatiūros ir naktinio matymo. Pasirinkto efekto poveikį galite pamatyti, o fotografuodami pakoreguoti jo stiprumą.

Neribota nepertraukiamo fotografavimo trukmė: galimybė užfiksuoti begalę vaizdų ir sukurti puikią fotografijų seriją. Fotografuokite nuolatinio atleidimo režimu nustatę 4 sek. arba lėtesnį užrakto greitį ir galėsite įrašyti tiek aukštos kokybės JPEG arba RAW vaizdų, kiek telpa laikmenų kortelėse arba kol galite naudoti akumuliatorių. Ekspozicijas vieną nuo kitos skiria visiškai nedidelis laiko tarpas, todėl naudojant trečiosios šalies programinę įrangą galima sklandžiai sujungti žvaigždžių arba šviesų kadrus ir išgauti gražių efektų.

Nuotolinis valdymas: dirbkite efektyviau naudodami specialius priedus, leidžiančius valdyti nuotoliniu būdu ir perkelti vaizdus. Nuotoliniu būdu naudodami išmanųjį įrenginį atleiskite fotoaparato užraktą. Tai įmanoma, nes į fotoaparatą integruota „Wi-Fi“ ir veikia specialioji WMU programėlė.¹ Galimybė visiškai valdyti fotografuojant belaidžiu būdu, naudoti belaidį siųstuvą-imtuvą WR-R10 ir belaidį siųstuvą WR-T10 arba kontroliuoti fotoaparato nustatymus naudojant belaidį nuotolinio valdymo įtaisą WR-1. Norėdami užmegzti eterneto arba belaidžio LAN ryšį, naudokite papildomą duomenų siųstuvą UT-1 ir belaidį siųstuvą WT-5.

Saugojimo laikmenos: du SD kortelių lizdai fotografų patogumui: į abu kortelių lizdus galima dėti didelės talpos SDXC ir UHS-I korteles.

EXPEED 4

Optimalus visų fotoaparato funkcijų veikimas duoda neįtikėtinų rezultatų. Nepriekaištingi vaizdai, ISO veikimas ir didelis kadrų greitis filmuojant.
 

Techniniai duomenys

  • Tipas

  • Skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas

  • Objektyvo stovas

  • Nikon F stovas (su AF jungtimi ir AF kontaktais)

  • Efektyvusis apžvalgos kampas

  • Nikon FX formatas

  • Vaizdo jutiklis

  • 35,9 x 24,0 mm CMOS

  • Iš viso pikselių

  • 24,93 mln.

  • Apsaugos nuo dulkių sistema

  • Vaizdo jutiklio valymas, vaizdo dulkių šalinimo duomenys (būtina papildoma programinė įranga Capture NX-D)

  • Efektyvūs pikseliai

  • 24,3 mln.

  • Vaizdo dydis (pikseliai)

  • FX (36 x 24) vaizdo plotas: (L) 6 016 x 4 016, (M) 4 512 x 3 008, (S) 3 008 x 2 008. 1,2 k. (30 x 20) vaizdo plotas: (L) 5 008 x 3 336, (M) 3 752 x 2 504, (S) 2 504 x 1 664. DX (24 x 16) vaizdo plotas: (L) 3 936 x 2 624, (M) 2 944 x 1 968, (S) 1 968 x 1 312. FX formato nuotraukos, padarytos naudojant tiesioginę filmo peržiūrą: (L) 6 016 x 3 376, (M) 4 512 x 2 528, (S) 3 008 x 1 688. DX formato nuotraukos, padarytos naudojant tiesioginę filmo peržiūrą: (L) 3 936 x 2 224, (M) 2 944 x 1 664, (S) 1 968 x 1 112. Pastaba: nuotraukų, padarytų naudojant filmo tiesioginę peržiūrą, kadro formato santykis 16 : 9. Naudojant fotoaparatą galima rinktis DX arba FX formatą.

  • Saugojimas – failų formatas

  • NEF (RAW): 12 arba 14 bitų, nenuostolinis glaudinimas arba glaudinimas. JPEG: „JPEG-Baseline“, suderinamas su aukščiausios kokybės (maždaug 1: 4), normaliu (maždaug 1: 8) arba paprastu (maždaug 1: 16) glaudinimu (dydžio pirmumas); galimas optimalios kokybės glaudinimas. NEF (RAW) ir JPEG: viena nuotrauka įrašoma NEF (RAW) ir JPEG formatais

  • Sistema Picture Control

  • Galima rinktis standartinį, neutralų, ryškų, vienspalvį, portreto, kraštovaizdžio, suvienodintą efektą; pasirinktą Picture Control parinktį galima modifikuoti; yra pasirinktinių Picture Control saugykla

  • Laikmenos

  • SD, SDHC (suderinama su UHS-I), SDXC (suderinama su UHS-I)

  • Du kortelių lizdai

  • 2-ąjį lizdą galima naudoti nebelikus vietos pirmajame lizde esančioje kortelėje arba norint atskirai saugoti atsargines NEF ir JPEG formatų kopijas; nuotraukas galima kopijuoti iš vienos kortelės į kitą.

  • Failų sistema

  • DCF 2.0, DPOF, „Exif 2.3“, „PictBridge“

  • Vaizdo ieškiklis

  • Akių lygio pentaprizmis vieno objektyvo atspindimasis vaizdo ieškiklis

  • Kadro aprėptis

  • FX (36 x 24): maždaug 100 % horizontaliai ir 100 % vertikaliai. 1,2 k. (30 x 20): maždaug 97 % horizontaliai ir 97 % vertikaliai. DX (24 x 16): maždaug 97 % horizontaliai ir 97 % vertikaliai

  • Didinimas

  • maždaug 0,7 k. (naudojant 50 mm f/1,4 objektyvą ir nustačius begalybės nuostatą, –1,0 m–1)

  • Stebėjimo taškas

  • 21 mm (–1,0 m–1; nuo centrinio vaizdo ieškiklio objektyvo paviršiaus)

  • Dioptrijos reguliavimas

  • Nuo –3 iki +1 m–1

  • Fokusavimo ekranas

  • B tipo „BriteView“ ryškus matinis „Mark III“ ekranas su AF srities rėmeliais (gali būti rodomas komponavimo tinklelis)

  • Atspindžio veidrodėlis

  • Sparčiojo grįžimo tipo

  • Ryškumo gylio peržiūra

  • Taip. Paspaudus Pv mygtuką, objektyvo diafragma sustabdoma pagal naudotojo (A ir M režimais) arba fotoaparato (kitais režimais) pasirinktą reikšmę

  • Objektyvo diafragma

  • Su momentiniu grįžimu, valdoma elektroniniu būdu

  • Suderinami objektyvai

  • Suderinamas su AF NIKKOR objektyvais, įskaitant G, E ir D tipų objektyvus (PC objektyvams taikomi tam tikri apribojimai), DX objektyvus (naudojant DX 24 x 16 1,5 k. vaizdo plotą), AI-P NIKKOR objektyvus ir AI objektyvus be procesorių (tik A ir M režimai). IX NIKKOR objektyvų, F3AF, objektyvų ir ne AI objektyvų naudoti negalima. Su objektyvais, turinčiais didžiausią diafragmą (f/5,6 arba spartesnę) galima naudoti elektroninį tolimatį (naudojant su objektyvais, kurių didžiausia diafragma f/8, elektroninis tolimatis palaiko 11 fokusavimo taškų).

  • Užrakto tipas

  • Elektroniniu būdu valdomas vertikaliai judantis židinio plokštumos užraktas

  • Užrakto greitis

  • Nuo 1/4 000 iki 30 s 1/3 arba 1/2 EV žingsniais, ilgalaikės ekspozicijos bulb, laiko, X200

  • Blykstės sinchronizacijos greitis

  • X = 1/200 s; sinchronizuojama su 1/250 s arba lėčiau veikiančiu užraktu (blykstės diapazonas sumažėja, kai greitis yra nuo 1/200 iki 1/250 s)

  • Atleidimo režimas

  • S (vienas kadras), CL (nepertraukiama maža sparta), CH (nepertraukiama didelė sparta), Q (tylus užrakto atleidimas), automatinis laikmatis, MUP (veidrodžio pakėlimas), Qc (tylus nepertraukiamas užrakto atleidimas)

  • Maksimalus kadrų greitis

  • Maždaug 6 fps, 1–6 fps (CL), 6,5 fps (CH) arba 3 fps (Qc)

  • Automatinis laikmatis

  • 2, 5, 10, 20 s; 1–9 ekspozicijos 0,5, 1, 2 arba 3 sek. intervalais

  • Nuotolinio atleidimo režimai

  • Nuotolinio valdymo delsa, greito veikimo nuotolinis, nuotolinio valdymo veidrodžio pakėlimas (ML-L3)

  • Ekspozicijos matavimas

  • TTL ekspozicijos matavimas naudojant maždaug 91 000 pikselių RGB jutiklį

  • Matavimo būdas

  • Matrica: 3D spalvinis matricos matavimas III (G, E ir D tipo objektyvai); spalvinis matricos matavimas III (kiti objektyvai su procesoriumi); spalvinis matricos matavimas galimas su objektyvais be procesorių, jei naudotojas nurodo objektyvo duomenis. Centruotas: maždaug 75 % svarbos suteikiama 12 mm apskritimui kadro centre. Apskritimo skersmenį galima pakeisti, kad jis būtų 8, 15 arba 20 mm, arba centravimas gali būti paremtas viso kadro vidurkiu (objektyvai be procesoriaus naudoja 12 mm apskritimą). Taškinis: matuojamas 4 mm apskritimas (apie 1,5 % kadro), centruotas pasirinktame fokusavimo taške (centriniame fokusavimo taške, jei naudojamas objektyvas be procesoriaus). Pagal šviesias sritis pakoreguotas: naudojant G, E ir D tipų objektyvus; naudojant kitus objektyvus – centruoto atitikmuo.

  • Matavimo diapazonas (ISO 100, f/1,4 objektyvas, 20 °C / 68 °F)

  • Matricos, centruotas arba pagal šviesias sritis pakoreguotas matavimas: 0–20 EV. Taškinis matavimas: 2–20 EV

  • Ekspozicijos matuoklio jungtis

  • CPU, AI

  • Režimas

  • Automatiniai režimai (automatinis; automatinis (blykstė išjungta)), scenos režimai (portretas, kraštovaizdis, vaikai, sportas, fotografavimas stambiu planu, naktinis portretas, naktinis kraštovaizdis, pobūvis / patalpoje, paplūdimys / sniegas, saulėlydis, prieblanda / aušra, gyvūnėlio portretas, žvakės šviesa, žydėjimas, rudens spalvos, maistas), specialiųjų efektų režimai (naktinis matymas, spalvotas eskizas, miniatiūros efektas, spalvos pasirinkimas, siluetas, šviesūs tonai ir tamsūs tonai); programuojamas automatinis su lanksčios programos parinktimi (P), automatinis užrakto pirmumas (S); automatinis diafragmos pirmumas (A), rankinis (M); U1 (1 naudotojo nustatymai); U2 (2 naudotojo nustatymai)

  • Ekspozicijos kompensavimas

  • Galima reguliuoti nuo –5 iki +5 EV 1/3 arba 1/2 EV žingsniais, kai nustatyti P, S, A, M, SCENE ir naktinio matymo režimai

  • Fotografavimas serijomis su skirtingomis ekspozicijomis

  • 2–9 kadrai 1/3, 1/2, 2/3 arba 1 EV žingsniais, 2–5 kadrai 2 arba 3 EV žingsniais

  • Ekspozicijos fiksavimas

  • Mygtuku AE-L / AF-L užfiksuojama nustatyto šviesos ryškumo reikšmė

  • ISO jautrumas

  • ISO 100–12 800 1/3 arba 1/2 EV žingsniais. Be to, galima nustatyti maždaug 0,3, 0,5, 0,7 arba 1 EV (ISO 50 atitikmuo), kai ISO mažesnis nei 100, arba maždaug 0,3, 0,5, 0,7, 1 arba 2 EV (ISO 51 200 atitikmuo), kai ISO didesnis nei 12 800; galimas ISO jautrumo automatinis valdymas

  • Aktyvusis D-Lighting

  • Automatinis, labai didelis, didelis, įprastas, mažas, išjungtas

  • ADL kadrų serija

  • 2 kadrai taikant pasirinktą reikšmę vienam kadrui arba 3–5 kadrai taikant iš anksto nustatytas reikšmes visiems kadrams

  • Automatinis fokusavimas

  • Nikon Advanced Multi-CAM 3500 II automatinio fokusavimo jutiklio modulis su TTL fazės aptikimu, tiksliu reguliavimu, 51 fokusavimo tašku (įskaitant 15 kryžminių jutiklių; kai diafragmos nuostata f/8, palaikoma 11 jutiklių) ir AF pagalbinio apšvietimo lempute (diapazonas – maždaug 0,5–3 m (1 pėd. 8 col.–9 pėd. 10 col.))

  • Aptikimo diapazonas

  • Nuo –3 iki +19 EV (ISO 100, 20 °C (68 °F))

  • Pagalbinis objektyvas

  • Automatinis fokusavimas (AF): vienkartinis pagalbinis AF (AF-S); nepertraukiamas pagalbinis AF (AF-C); automatinis AF-S / AF-C pasirinkimas (AF-A); nuspėjamasis židinio sekimas suaktyvinamas automatiškai, atsižvelgiant į objekto būseną. Rankinis fokusavimas (M): gali būti naudojamas elektroninis tolimatis

  • Fokusavimo taškai

  • Galima pasirinkti 51 arba 11 fokusavimo taškų

  • AF sričių režimas

  • Vieno taško AF, 9, 21 arba 51 taško dinaminės srities AF, 3D sekimo, sričių grupės AF, automatinės srities AF

  • Židinio fiksavimas

  • Židinį galima užfiksuoti iki pusės paspaudžiant užrakto atleidimo mygtuką (vienkartinis pagalbinis automatinis fokusavimas) arba paspaudžiant mygtuką AE-L / AF-L

  • Integruota blykstė

  • Automatinis, portretas, vaikas, stambus planas, naktinis portretas, pobūvis / patalpa, gyvūnėlio portretas, spalvotas eskizas: Automatiškai suveikianti automatiškai iškylanti blykstė P, S, A, M, maistas: rankinis įjungimas atleidžiant mygtuką

  • Vadovo numeris

  • Maždaug 12/39, 12/39 su rankine blykste (m/ft, ISO 100, 20 °C (68 °F))

  • Blykstės valdymas

  • TTL: i-TTl blykstės valdymas naudojant maždaug 91 000 pikselių RGB jutiklį galimas naudojant integruotą blykstę; i-TTL subalansuota detalių paryškinimo blykstė, skirta skaitmeniniams SLR, naudojama pasirinkus centruotą ir pagal šviesias sritis pakoreguotą matavimą, o standartinė i-TTL blykstė, skirta skaitmeniniams SLR, naudojama pasirinkus taškinį matavimą

  • Blykstės režimas

  • Automatinis, automatinis su raudonų akių efekto mažinimo funkcija, automatinė lėta sinchronizacija, automatinė lėta sinchronizacija su raudonų akių mažinimo efektu, detalių paryškinimo blykstė, raudonų akių efekto mažinimas, lėta sinchronizacija, lėta sinchronizacija su raudonų akių mažinimo efektu, galinės diafragmos lėta sinchronizacija, galinės diafragmos sinchronizacija, išjungtas; palaikomas automatinis židinio plokštumos sinchronizavimas dideliu greičiu

  • Blykstės kompensavimas

  • Nuo –3 iki +1 1/3 arba 1/2 EV žingsniais

  • Fotografavimas serijomis su skirtingomis blykstės reikšmėmis

  • 2–9 kadrai 1/3, 1/2, 2/3 arba 1 EV žingsniais. 2–5 kadrai 2 arba 3 EV žingsniais

  • Blykstės parengties daviklis

  • Užsidega, kai integruota arba papildoma blykstė yra visiškai įkrauta; mirksi blykstei suveikus visa galia

  • Kontaktinė jungtis

  • ISO 518 kontaktinė blykstės jungtis su sinchronizavimo ir duomenų kontaktais bei apsauginiu fiksatoriumi

  • Nikon patobulinta kūrybingo apšvietimo sistema

  • Palaikoma Nikon CLS; siūlomas valdiklių meniu

  • Sinchronizavimo gnybtas

  • AS-15 sinchronizavimo gnybtų adapteris (įsigyjamas atskirai)

  • Baltos spalvos balansas

  • Automatinis (2 tipai), kaitinamųjų lempų, fluorescencinių lempų (7 tipai), tiesioginės saulės šviesos, blykstės, debesuota, šešėlio, išankstinis rankinis nustatymas (galima saugoti ne daugiau kaip 6 reikšmes, taškinis baltos spalvos balanso matavimas galimas tiesioginės peržiūros režimu), spalvos temperatūros pasirinkimas (2 500–10 000 K); galimas tikslus visų parinkčių nustatymas

  • Fotografavimas serijomis su skirtingomis baltos spalvos balanso reikšmėmis

  • 2–3 kadrai 1, 2 arba 3 žingsniais

  • Tiesioginė peržiūra – režimai

  • Fotografijų tiesioginė peržiūra (nejudantys vaizdai), filmo tiesioginė peržiūra (filmai)

  • Tiesioginė peržiūra – pagalbinis objektyvas

  • Automatinis fokusavimas (AF): vienkartinis pagalbinis AF (AF-S); nuolatinis pagalbinis AF (AF-F). Rankinis fokusavimas (M)

  • Tiesioginė peržiūra – AF sričių režimas

  • AF, pirmenybę suteikiant veidui, plačios srities AF, įprastos srities AF, objekto sekimo AF

  • Tiesioginė peržiūra – automatinis fokusavimas

  • Kontrastą nustatantis AF bet kurioje kadro vietoje (fotoaparatas parenka fokusavimo tašką automatiškai, kai pasirenkamas AF, pirmenybę suteikiant veidui, arba pasirenkamas objekto sekimo AF)

  • Filmas – matavimas

  • TTL ekspozicijos matavimas naudojant pagrindinį vaizdo jutiklį

  • Filmas – matavimo būdas

  • Matricos, centruotas arba pakoreguotas pagal šviesias sritis

  • Filmas – kadro dydis (pikseliais) ir kadrų greitis

  • 1 920 x 1 080; 60 p (laipsniškas), 50 p, 30 p, 25 p, 24 p. 1 280 x 720; 60 p, 50 p. Faktiniai kadrų greičiai, skirti 60 p, 50 p, 30 p, 25 p ir 24 p, atitinkamai yra 59,94, 50, 29,97, 25 ir 23,976 fps; parinktys palaiko ir aukštą, ir normalią vaizdo kokybę

  • Filmas – failo formatas

  • MOV

  • Filmas – vaizdo įrašų glaudinimas

  • H.264 / MPEG-4 pažangus vaizdo įrašo kodavimas

  • Filmas – garso įrašymo formatas

  • Linijinis PCM

  • Filmas – garso įrašymo įrenginys

  • Integruotas arba išorinis stereomikrofonas; jautrumas reguliuojamas

  • Ekranas

  • 8 cm (3,2 col.) įstrižainės. Žemos temperatūros polisiloksaninis TFT LCD, maždaug 170° stebėjimo kampas, maždaug 100 % kadro aprėptis ir šviesumo bei pakreipimo reguliavimas. Maždaug 1 229 tūkst. taškų (VGA; 640 x RGBW x 480 = 1 228 800 taškų)

  • Atkūrimas

  • Viso kadro ir miniatiūrų (4, 9 arba 72 vaizdų arba kalendoriaus) atkūrimas su didinimu atkuriant, filmo atkūrimas, nuotraukų ir (arba) filmo skaidrių peržiūra, histogramos rodymas, pažymėjimas, nuotraukos informacija, vietos duomenų pateikimas ir automatinis vaizdo sukimas

  • USB

  • Didelės spartos USB; rekomenduojama jungti į integruotą USB prievadą

  • HDMI išvestis

  • C tipo HDMI jungtis

  • Garso įvestis

  • Stereofoninės mini jungties lizdas (3,5 mm skersmens; maitinimas gali būti tiekiamas prijungus)

  • Garso išvestis

  • Stereofoninis mini jungties lizdas (3,5 mm skersmens)

  • Priedų prijungimo lizdas (-ai)

  • Belaidžiai nuotolinio valdymo įtaisai: WR-1, WR-R10 (įsigyjami atskirai). Nuotolinis kabelis: MC-DC2 (įsigyjamas atskirai). GPS aparatas: GP-1 / GP-1A (įsigyjami atskirai)

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) standartai

  • IEEE 802.11b, IEEE 802.11g

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) ryšių protokolai

  • IEEE 802.11b: DSSS/CCK IEEE 802.11g: OFDM

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) veikimo dažnis

  • 2 412–2 462 MHz (1–11 kanalų)

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) diapazonas (tiesioginis matomumas)

  • Maždaug 30 m (98 pėd.) (kai nėra jokių kliūčių; intervalas priklauso nuo signalo stiprumo ir kliūčių buvimo arba nebuvimo)

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) duomenų sparta (faktinės išmatuotos vertės)

  • 54 Mbps. Didžiausias teorinis duomenų perdavimo greitis pagal IEEE standartą. Faktinė sparta gali skirtis.

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) sauga

  • Autentiškumo nustatymas: atvira sistema, WPA2-PSK. Šifravimas: AES

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) prieigos protokolai

  • Infrastruktūra

  • Palaikomos kalbos

  • Arabų, bengalų, bulgarų, kinų (supaprastintoji ir tradicinė), čekų, danų, olandų, anglų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, hindi, vengrų, indoneziečių, italų, japonų, korėjiečių, maratų, norvegų, persų, lenkų, portugalų (Portugalijos ir Brazilijos), rumunų, rusų, serbų, ispanų, švedų, tamilų, tegulų, tajų, turkų, ukrainiečių, vietnamiečių

  • Akumuliatorius

  • Vienas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius EN-EL15

  • Akumuliatorių blokas

  • Pasirenkamas papildomas akumuliatorių blokas su vienu įkraunamu Nikon EN-EL15 ličio jonų akumuliatoriumi arba šešiais AA dydžio šarminiais, Ni-MH arba ličio akumuliatoriais

  • Kintamosios srovės adapteris

  • Kintamosios srovės adapteris EH-5b; būtina naudoti kintamosios srovės jungtį EP-5B (įsigyjama atskirai)

  • Trijų kontaktų lizdas

  • 1/4 col. (ISO 1222)

  • Matmenys (P x A x G)

  • Maždaug 140,5 x 113 x 78 mm (5,6 x 4,5 x 3,1 col.)

  • Svoris

  • Maždaug 840 g (1 svar. 13,7 unc.) su akumuliatoriumi ir atminties kortele, bet be korpuso dangtelio; maždaug 750 g (1 svar. 10,5 unc.; tik fotoaparato korpusas)

  • Naudojimo aplinka – temperatūra

  • 0–40 °C (+32–104 °F)

  • Naudojimo aplinka – drėgnis

  • 85 % arba mažiau (be kondensacijos)

Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje/aprašyme