Nikon D5600 18-55mm f/3.5-5.6 G VR

Kodas: 186844
Nikon D5600 AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6 G VR 018208952090 VBA500K001 0018208952076 018208952014 4960759148162 01200171 018208952168
1 089,99 €

Numatomas gavimas

Prekės informacija

 

 

 

Apžvalga

 

Atskleiskite savo kūrybiškumą naudodami nuolatinį ryšį palaikantį fotoaparatą D5600.

Netikėta grožio akimirka. Idealiai užfiksuotas surežisuotas laiko intervalo filmas. Kad ir ką darytumėte – fotografuotumėte šešėlių žaismą saulėkaitoje ar filmuotumėte įdomiu apžvalgos kampu, mažai kas prilygsta virpuliui, kurį pajuntate kurdami vaizdus, kuriuos įvertina kiti.

Fotoaparate D5600 įdiegta efektyvi Nikon vaizdo technologija, todėl su juo galima kurti užburiančius vaizdus.  Tai fotoaparatas, padedantis įgyvendinti idėjas. Kadangi galite naudoti įvairius laiko patikrintus NIKKOR objektyvus, jums niekad nepritrūks kūrybinių idėjų. Be to, Nikon SnapBridge technologija suteikia galimybę nufotografuotus kadrus sinchronizuoti su išmaniuoju įrenginiu arba kada panorėjus paprastai perkelti filmus.

 

Sužadinkite vaizduotę: Nikon DSLR vaizdo kokybė

Jei esate fotografas, matantis tai, ko nepastebi kiti, svarbiausias dalykas yra vaizdo kokybė. Fotoaparato D5600 didelis 24,2 megapikselio DX formato vaizdo jutiklis ryškiai užfiksuoja smulkią tekstūrą ir perteikia vaizdus išlaikydamas itin aiškias detales. Jūsų draugai bei sekėjai aiškiai kiekviename kadre matys, ką norėjote užfiksuoti. Jo ISO diapazonas – 100–25 600, o išplėstinis ISO jautrumas naudojant Night Landscape (naktinio kraštovaizdžio) režimą – 6 400, todėl lengva užfiksuoti prastai apšviestų objektų vaizdus ir dirbti sudėtingomis apšvietimo sąlygomis. Vaizdo apdorojimo sistema EXPEED 4 puikiai mažina triukšmą net ir nustačius didelį ISO jautrumą. Be to, kadangi galite naudoti labai įvairius keičiamus NIKKOR objektyvus, paprasta fiksuoti vaizdus, kuriuose fonas nuostabiai sulietas, o kontrastai ryškių atspalvių.

 

Tiesiog negalima nebendrinti: likite prisijungę naudodami SnapBridge technologiją

Prisijunkite ir sužadinkite kitų susidomėjimą tuojau pat bendrindami DSLR kokybės vaizdus. Nikon novatoriška SnapBridge programa naudoja „Bluetooth® low energy“ mažų energijos sąnaudų technologiją¹, todėl D5600 gali palaikyti nuolatinį ryšį su suderinamu išmaniuoju įrenginiu. Paprasta prijungti fotoaparatą prie išmaniojo įrenginio. Kai fotoaparatas prijungtas, fotografuojant fotoaparatas gali sinchronizuoti nuotraukas su jūsų įrenginiais, t. y. kaskart fotografuojant nereikia prijungti iš naujo. Kiekvienas nufotografuotas kadras iš karto rodomas jūsų telefone ar planšetiniame kompiuteryje ir jį galima bendrinti tuojau pat. Be to, galite kada panorėję rankiniu būdu perkelti filmus. SnapBridge ryšio technologija netgi suteikia galimybę fotografuoti nuotoliniu būdu naudojant išmanųjį įrenginį. Kad ir kokiais tikslais naudotumėte SnapBridge, nebesijaudinkite, kad išeikvosite fotoaparato akumuliatoriaus energiją – toliau naudokitės išmaniuoju įrenginiu be jokių pertrūkių. Jūsų pasirinkta perspektyva yra ypatinga: SnapBridge suteikia galimybę akimirksniu pasidalyti padarytomis nuotraukomis.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SNAPBRIDGE

 

Nikon DSLR: kai fotografuoti nepaprastai malonu

Dėl išskirtinio kompaktiško D5600 fotoaparato nepriekaištingo ergonomiškumo paprasta pasinerti į fotografavimo malonumus. Kurkite dėmesį traukiančias kompozicijas pasinaudodami aukštos kokybės optiniu vaizdo ieškikliu, kuris užtikrina itin aiškų per objektyvą matomą vaizdą – kai norite fokusuoti objektą, jei fotografuodami naudojate vaizdo ieškiklį, blokuojami saulės šviesa ir kiti trukdžiai. Be to, galite stabiliau laikyti fotoaparatą, kai naudojate telefotografijos objektyvą. Kadangi komandų ratukas ir kryptinis valdiklis patogiai išdėstyti, paprasta fotografuojant keisti nustatymus. Be to, netgi galite naudoti jutiklinio Fn suaktyvinimo funkciją, kad sureguliuotumėte nustatymus dideliame jutikliniame ekrane, neatitraukdami žvilgsnio nuo vaizdo ieškiklio. Kadangi fotoaparato korpusas sveria tik 415 g (apytiksliai)², o jo paviršius vientisas ir sutvirtintas anglies pluoštu, jis toks lengvas bei tvirtas, kad galima jį pasiimti bet kur. Nuo naujausių kelionių nuotykių iki judrių miesto gatvių – kai jūsų pirštai susilies su gilia šio fotoaparato įranta ir pradėsite fotografuoti, nebenorėsite jo paleisti.

 

Užfiksuokite stebimus vaizdus tokius, kokius matote: atlenkiamasis sukamasis jutiklinis ekranas

Dabar galite fotografuoti naudodami tokį DSRL fotoaparatą, kuris mato pasaulį taip kaip jūs – net kai stebite jį iš visiškai kito kampo. Tiesiog paverskite, pakreipkite ar pasukite didelį 8,1 cm (3,2 col.) atlenkiamąjį sukamąjį jutiklinį ekraną ir komponuokite idealius kadrus: vaizdas bus aiškus, nepaisant to, ar fotoaparatas yra aukštai, žemai ar toliau nuo jūsų kūno. Palieskite jutiklinį ekraną ir fokusuokite bei fotografuokite – visai kaip išmaniuoju telefonu. Be to, kai fotografuojate naudodami vaizdo ieškiklį arba atkuriate vaizdus, galite naudoti jutiklinius valdiklius. Kai fotografuojant naudojamas vaizdo ieškiklis, jutiklinio Fn suaktyvinimo funkcija yra intuityvus komandų ratuko arba kryptinio valdiklio pakaitas: dabar naudodami didelį jutiklinį ekraną galite pasirinkti fokusavimo tašką arba reguliuoti kitus svarbius nustatymus, pvz., diafragmą, automatinį jautrumą ar kita. Naudojant iš profesionalams skirtų Nikon D5 ir D500 fotoaparatų perimtą kadrų slinkties juostą galima greitai slinkti per vaizdus pasirinkus atkūrimo režimą. Be to, galite išskėsti pirštus, kad priartintumėte ir greitai apkarpytumėte kadrą.

 

Užfiksuokite viską: greitis bei tikslumas, kurio reikia kiekvienai idėjai užfiksuoti

Jei pastebite viską, norite fotoaparato, kuris nepraleidžia nė vienos akimirkos. Nesvarbu, ar esate veiksmo įkarštyje, ar fotografuojate iš toli, preciziškai tiksli fotoaparato D5600 AF sistema užfiksuos fotografuojamą objektą ir jį sufokusuos. AF sistemos 39 fokusavimo taškai aprėpia plačią kadro sritį, o devyni centrinėje srityje esantys itin tikslūs kryžminiai jutikliai užtikrina didesnį tikslumą. Kai fotografuojate pasirinkę režimą Live View (tiesioginė peržiūra), fotoaparato kontrastą nustatančio AF funkcija padeda nenukrypti nuo objekto. Ir kai galiausiai pavyksta užfiksuoti tą idealų kadrą, kuriam panaudoti visi pranašumai, šiuo fotoaparatu galima fotografuoti dideliu penkių kadrų per sekundę greičiu, siekiant sėkmingai ir itin tiksliai užfiksuoti geriausią akimirką.

 

Filmai, kuriuos ne gėda bendrinti: D filmas ir laiko intervalo filmas

Įrašykite sklandžių ypač ryškių „Full HD“ formato vaizdo įrašų, kuriuos ne gėda bendrinti. D filmo įrašymo funkcija suteikia galimybę įrašyti filmus 50 / 60p siekiančiu kadrų greičiu. Tiesioginės peržiūros režimu nepertraukiamai veikiantis automatinis fokusavimas (AF su nuolatiniu servovaldymu režimas) užtikrina objekto ryškumą, kad ir kaip greitai jis judėtų. Be to, jei fotografuodami naudosite AF-P NIKKOR komplekto objektyvą, filmuotoje medžiagoje beveik nebus triukšmo, nes objektyve įmontuotas žingsninis variklis. Naudojant laiko intervalo filmo funkciją, perimtą iš pažangių Nikon DSLR fotoaparatų, lėtai slenkančių debesų ar sausakimšų gatvių vaizdai paverčiamo įspūdingomis sparčiai kintančių kadrų serijomis. Naudojant D5600 sukurtus filmus taip pat lengva bendrinti pasitelkus fotoaparate įdiegtą SnapBridge ryšio technologiją.

 

Meniškumas: fotoaparato kūrybiniai įrankiai

Užtikrinkite, kad jūsų nuotraukos bei filmai būtų labiau paveikūs, pasitelkdami įvairius fotoaparate integruotus kūrybinius įrankius. Lengvai pasiekite, kad kiekvienu kadru būtų perteikiama daugiau, pasitelkdami įvairius specialiuosius efektus: pasirinktą efektą galite peržiūrėti nustatę tiesioginės peržiūros režimą. Be to, galite reguliuoti jo intensyvumą prieš pradėdami fotografuoti. Jei norite turėti dar daugiau galimybių kontroliuoti savo kuriamų vaizdų išvaizdą bei daromą įspūdį, fotografuodami naudokite Picture Control parinktis, kad galėtumėte koreguoti įvairius nustatymus, pvz., kontrastą ir sodrumą. Pasirinkus nustatymą Flat Picture Control lengviau tobulinti filmus apdorojant jau užfiksuotus vaizdus. Galite net sukurti ir išsaugoti pasirinktinį Picture Control nustatymą, kad turėtumėte tik jums būdingą savybę. Įvairūs retušavimo meniu esantys efektai suteikia galimybę pačiame fotoaparate greitai paryškinti įspūdį arba pakeisti nuotraukų daromą poveikį. Be to, fotoaparate įdiegta SnapBridge ryšio technologija suteikia galimybę toliau kūrybiškai tvarkyti nuotraukas išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje naudojant mėgstamiausias programėles.

 

NIKKOR objektyvai – laiko patvirtinta optika

D5600 modelis suderinamas su visais NIKKOR DX formato objektyvais. Nesvarbu, kaip savo fotografo akimis žvelgiate į pasaulį, atrasite NIKKOR objektyvą, kurį naudodami pasaulį matysite taip pat. Sparčiai veikiančiu fiksuoto židinio nuotolio objektyvu sukursite tolygiai sulietą foną, telefotografijos objektyvu užfiksuosite tolimus objektus, o naudodami plačiakampį objektyvą sukursite įspūdingą kompoziciją. Taip pat fotografuodami galite rinktis vieną iš daugelio FX formato objektyvų.

 

Daugiau galimybių fotografijos srityje: Nikon priedai

D5600 yra nuolat tobulinamos Nikon DSLR sistemos dalis ir gal padėti įgyvendinti bet kokią fotografijos idėją. Jei norite sužinoti daugiau apie šviesos suteikiamas kūrybines galimybes, pripažinimo sulaukusios Nikon Speedlight blykstės yra kaip tik tai, ko jums reikia. Šie nešiojami blykstės įrenginiai suteikia galimybę išsklaidyti arba sušvelninti šviesą, suteikti ypatingumo dieną fotografuojamiems objektams, patobulinti prieblandoje fotografuojamus kadrus arba išryškinti objektų detales esant foniniam apšvietimui. Jei reikia maksimaliai ergonomiško varianto, naudokite kompaktišką blykstę Speedlight SB-500, kuri pasižymi įmontuotu didelio intensyvumo LED žibintu, kuris puikiai tinka stambaus plano nejudantiems vaizdams fotografuoti arba filmams įrašyti. Jei norite sukurti itin kokybiškų garso įrašų, naudokite atskirai įsigyjamą stereomikrofoną ME-1. Kad ir kokias fotografavimo galimybes norite išbandyti, Nikon suteiks priemones tikslui pasiekti.

 

¹ „Bluetooth®“ žodinis ženklas ir logotipai yra „Bluetooth SIG, Inc.“ registruotieji prekių ženklai. Nikon ir su ja susijusios įmonės tokius ženklus naudoja pagal licenciją.
² Be akumuliatoriaus ir SD kortelės

 

 

Techniniai duomenys

 

  • Tipas

  • Skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas

  • Objektyvo stovas

  • Nikon F stovas (su AF kontaktais)

  • Efektyvusis apžvalgos kampas

  • Nikon DX formatas; židinio nuotolis maždaug 1,5 k. ilgesnis nei FX formato apžvalgos kampo objektyvų

  • Vaizdo jutiklis

  • DX, CMOS, 23,5 mm x 15,6 mm

  • Iš viso pikselių

  • 24,78 mln.

  • Apsaugos nuo dulkių sistema

  • Vaizdo jutiklio valymas, vaizdo dulkių šalinimo duomenys (būtina programinė įranga Capture NX-D)

  • Efektyvūs pikseliai

  • 24,2 mln.

  • Vaizdo dydis (pikseliai)

  • 6 000 x 4 000 (didelis), 4 496 x 3 000 (vidutinis), 2 992 x 2 000 (mažas)

  • Saugojimas – failų formatas

  • NEF (RAW): 12 arba 14 bitų, suglaudinti, JPEG: „JPEG-Baseline“, suderinamas su geru (maždaug 1 su 4), normaliu (maždaug 1 su 8) arba paprastu (maždaug 1 su 16) glaudinimu; NEF (RAW) ir JPEG: ta pati nuotrauka įrašoma ir NEF (RAW), ir JPEG formatu.

  • Sistema Picture Control

  • Režimai Standard (standartinis), Neutral (neutralus), Vivid (ryškių spalvų), Monochrome (vienspalvis), Portrait (portretas), Landscape (kraštovaizdis), Flat (vienodinimas); pasirinktus Picture Control nustatymus galima modifikuoti; pasirinktinių Picture Control nustatymų saugykla

  • Saugykla – laikmenos

  • SD, SDHC (suderinama su UHS-I), SDXC (suderinama su UHS-I)

  • Kortelės lizdas

  • 1 saugi skaitmeninė (SD) kortelė

  • Failų sistema

  • DCF 2.0, „Exif 2.3“, „PictBridge“

  • Vaizdo ieškiklis

  • Akių lygio pentaveidrodžio veidrodinis vaizdo ieškiklis

  • Kadro aprėptis

  • Maždaug 95 % horizontaliai ir 95 % vertikaliai

  • Didinimas

  • maždaug 0,82 k. (naudojant 50 mm f/1,4 objektyvą ir nustačius begalybės nuostatą, –1,0 m-¹)

  • Stebėjimo taškas

  • 17 mm (–1,0 m-¹; nuo vaizdo ieškiklio okuliaro lęšio centrinio paviršiaus)

  • Dioptrijos reguliavimas

  • Nuo –1,7 iki +0,5 m-¹

  • Fokusavimo ekranas

  • B tipo BriteView ryškus matinis Mark VII ekranas

  • Atspindžio veidrodėlis

  • Spartusis grįžimas

  • Objektyvo diafragma

  • Su momentiniu grįžimu, valdoma elektroniniu būdu

  • Užrakto tipas

  • Elektroniniu būdu valdomas vertikaliai judantis židinio plokštumos užraktas

  • Užrakto greitis

  • Nuo 1/4 000 iki 30 s 1/3 arba 1/2 EV žingsniais, ilgalaikė ekspozicija bulb, laiko ekspozicija

  • Blykstės sinchronizacijos greitis

  • X = 1/200 s; sinchronizuoja, kai užrakto greitis 1/200 s arba lėtesnis

  • Atleidimo režimas

  • S (vieno kadro), CL (nepertraukiamos mažos spartos), CH (nepertraukiamos didelės spartos), Q (tyliojo užrakto atleidimo), automatinio laikmačio; fotografavimo intervalų laikmačiu

  • Maksimalus kadrų greitis

  • Iki 5 fps, CL: iki 3 fps, CH: iki 5 fps (JPEG ir 12 bitų NEF / RAW formatais) arba 4 fps (14 bitų NEF / RAW formatu). Pastaba: kadrų greitis nurodytas, kai pasirinktos šios nuostatos: nepertraukiamas pagalbinis AF, rankinė arba automatinė užrakto pirmumo diafragma, 1/250 s arba greitesnis užrakto greitis, pasirinktinio nustatymo a1 (AF-C pirmumo) atleidimas ir numatytosios kitų nustatymų reikšmės.

  • Automatinis laikmatis

  • 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; nuo 1 iki 9 ekspozicijų

  • Ekspozicijos matavimas

  • TTL ekspozicijos matavimas naudojant 2 016 pikselių RGB jutiklį

  • Matavimo būdas

  • Matricos matavimas: 3D spalvinis matricos matavimas II (G, E ir D tipo objektyvai); spalvinis matricos matavimas II (kiti objektyvai su procesoriumi). Centruotas matavimas: 75 % svarbos suteikiama 8 mm apskritimui kadro centre. Taškinis matavimas: matuojamas 3,5 mm apskritimas (maždaug 2,5 % kadro), centruotas pasirinktame fokusavimo taške

  • Matavimo diapazonas (ISO 100, f/1,4 objektyvas, 20 °C / 68 °F)

  • Matricos arba centruotas matavimas: 0–20 EV. Taškinis matavimas: 2–20 EV

  • Ekspozicijos matuoklio jungtis

  • Procesorius

  • Režimas

  • Automatiniai režimai (automatinis; automatinis, blykstė išjungta); programuojamas automatinis su lanksčios programos parinktimi (P); automatinis užrakto pirmumas (S); automatinis diafragmos pirmumas (A); rankinis (M); scenos režimai (portreto, kraštovaizdžio, vaiko, sporto, fotografavimo stambiu planu, naktinio portreto, naktinio kraštovaizdžio, vakarėlio / patalpos, paplūdimio / sniego, saulėlydžio, prieblandos / aušros, gyvūnėlio portreto, žvakės šviesos, žiedų, rudens spalvų, maisto); specialiųjų efektų režimai (naktinio vaizdo, ypač ryškių spalvų, poparto, fotoiliustracijos, žaislinio fotoaparato efekto, miniatiūros efekto, spalvos pasirinkimo, silueto, šviesių tonų, tamsių tonų)

  • Ekspozicijos kompensavimas

  • Galima reguliuoti nuo –5 iki +5 EV 1/3 arba 1/2 EV žingsniais, kai nustatyti P, S, A, M, SCENE (scenos) ir Night Vision (naktinio vaizdo) režimai.

  • Ekspozicijos fiksavimas

  • Mygtuku AE-L / AF-L užfiksuojama nustatyto šviesos ryškumo reikšmė.

  • ISO jautrumas

  • 100–25 600 ISO diapazonas, keičiamas 1/3 EV žingsniais; galima pasirinkti automatinį ISO jautrumo valdymą.

  • Aktyvusis D-Lighting

  • Automatinis, labai didelis, didelis, įprastas, mažas, išjungtas

  • Automatinis fokusavimas

  • Nikon Multi-CAM 4800DX automatinio fokusavimo jutiklio modulis su TTL fazės aptikimu, 39 fokusavimo taškais (įskaitant 9 kryžminius jutiklius) ir AF pagalbinio apšvietimo lempute (diapazonas – maždaug 0,5–3 m (1 pėd. 8 col.–9 pėd. 10 col.)). Automatiškai fokusuojama naudojant AF-S, AF-P ir AF-I objektyvus.

  • Aptikimo diapazonas

  • Nuo –1 iki +19 EV (ISO 100, 20 °C (68 °F)

  • Pagalbinis objektyvas

  • Vienkartinis pagalbinis AF (AF-S); nepertraukiamas pagalbinis AF (AF-C); automatinis AF-S / AF-C pasirinkimas (AF-A); nuspėjamasis židinio sekimas automatiškai suaktyvinamas, atsižvelgiant į objekto būseną, rankinis fokusavimas (MF): gali būti naudojamas elektroninis tolimatis

  • Fokusavimo taškai

  • 39, galima rinktis iš 39 arba 11 fokusavimo taškų

  • AF sričių režimas

  • Vieno taško AF, 9, 21 arba 39 taškų dinaminės srities AF, 3D sekimas, automatinės srities AF

  • Židinio fiksavimas

  • Židinį galima užfiksuoti iki pusės paspaudžiant užrakto atleidimo mygtuką (vienkartinis pagalbinis AF) arba paspaudžiant mygtuką AE-L / AF-L

  • Integruota blykstė

  • Automatinis, portreto, vaiko, fotografavimo stambiu planu, naktinio portreto, vakarėlio / patalpos, gyvūnėlio portreto, ypač ryškių spalvų, poparto, fotoiliustracijos, žaislinio fotoaparato efekto: Automatinė blykstė, iškylanti automatiškai P, S, A, M, maistas: įjungiama rankiniu būdu atleidžiant mygtuką.

  • Vadovo numeris

  • maždaug 12 / 39, 12 / 39 su rankine blykste (m (pėd.), ISO 100, 20 °C (68 °F))

  • Blykstės valdymas

  • TTL: i-TTL blykstės valdymas naudojant 2016 pikselių RGB jutiklį galimas naudojant integruotą blykstę; i-TTL subalansuotą detalių paryškinimo blykstę, skirtą skaitmeniniams SLR, galima naudoti pasirinkus matricos arba centruotą matavimą, standartinė i-TTL blykstė yra skirta skaitmeniniams SLR naudojant taškinį matavimą

  • Blykstės režimas

  • Automatinis, automatinis su raudonų akių efekto mažinimo funkcija, automatinė lėta sinchronizacija, automatinė lėta sinchronizacija su raudonų akių efekto mažinimo funkcija, detalių paryškinimo blykstė, raudonų akių efekto mažinimo funkcija, lėta sinchronizacija, lėta sinchronizacija su raudonų akių efekto mažinimo funkcija, galinė diafragma su lėta sinchronizacija, galinės diafragmos sinchronizacija, išjungta

  • Blykstės kompensavimas

  • Nuo –3 iki +1 EV 1/3 arba 1/2 EV žingsniais, kai nustatyti P, S, A, M ir SCENE (scenos) režimai

  • Blykstės parengties daviklis

  • Užsidega, kai integruota arba papildoma blykstė yra visiškai įkrauta; mirksi blykstei suveikus visa galia.

  • Kontaktinė jungtis

  • ISO 518 blykstės jungtis su sinchronizavimo ir duomenų kontaktais bei apsauginiu fiksatoriumi

  • Nikon patobulinta kūrybingo apšvietimo sistema

  • Palaikoma Nikon CLS

  • Sinchronizavimo gnybtas

  • Sinchronizavimo gnybtų adapteris AS-15 (įsigyjamas atskirai)

  • Baltos spalvos balansas

  • Automatinis, kaitinamųjų lempų, fluorescencinis (7 tipai), tiesioginės saulės šviesos, blykstės, debesuotumo, šešėlio, iš anksto nustatomas rankiniu būdu, visi, išskyrus išankstinį nustatymą rankiniu būdu su tiksliu nustatymu.

  • Fotografavimo serijomis tipai

  • Ekspozicija, baltos spalvos balansas, ADL

  • Tiesioginė peržiūra – pagalbinis objektyvas

  • Automatinis fokusavimas (AF): vienkartinis pagalbinis AF (AF-S), AF su nuolatiniu servovaldymu (AF-F); rankinis fokusavimas (MF)

  • Tiesioginė peržiūra – AF sričių režimas

  • AF, pirmenybę suteikiant veidui, plačios srities AF, įprastos srities AF, objekto sekimo AF

  • Tiesioginė peržiūra – automatinis fokusavimas

  • Kontrastą nustatantis AF bet kurioje kadro vietoje (fotoaparatas parenka fokusavimo tašką automatiškai, kai pasirenkamas AF, pirmenybę suteikiant veidui, arba pasirenkamas objekto sekimo AF)

  • Tiesioginė peržiūra – automatinis scenos parinkimas

  • Galimas fotoaparatui veikiant automatiniu ir automatiniu su išjungta blykste režimais

  • Filmas – matavimas

  • TTL ekspozicijos matavimas naudojant pagrindinį vaizdo jutiklį

  • Filmas – matavimo būdas

  • Matrica

  • Filmas – kadro dydis (pikseliais) ir kadrų greitis

  • 1 920 x 1 080; 60p (laipsniškas), 50p, 30p, 25p, 24p; 1 280 x 720; 60p, 50p, faktiniai kadrų greičiai, skirti 60p, 50p, 30p, 25p, ir 24p, atitinkamai yra 59,94, 50, 29,97, 25 ir 23,976 fps; visos parinktys palaiko aukštą ir įprastą vaizdų kokybę

  • Filmas – failo formatas

  • MOV

  • Filmas – vaizdo įrašų glaudinimas

  • H.264 / MPEG-4 pažangus vaizdo įrašų kodavimas

  • Filmas – garso įrašymo formatas

  • Linijinis PCM

  • Filmas – garso įrašymo įrenginys

  • Integruotas arba išorinis stereomikrofonas; jautrumas reguliuojamas

  • Filmas – ISO jautrumas

  • ISO 100–25 600

  • Maksimalus ilgis

  • Laiko intervalo filmai

  • Ekranas

  • 8,1 cm (3,2 col.) įstrižainė; TFT atlenkiamasis sukamasis jutiklinis LCD ekranas, pasižymintis 170° stebėjimo kampu, maždaug 100 % kadro aprėptimi, ryškumo reguliavimo funkcija ir valdomu akies jutikliu (įjungimo / išjungimo parinktis); maždaug. 1 037 tūkst. taškų (720 x 480 x 3 = 1 036 800 taškų)

  • Atkūrimas

  • Viso kadro ir miniatiūrų (4, 12 ar 80 vaizdų arba kalendoriaus) atkūrimas su didinimu atkuriant, apkarpymas naudojant didinimą atkuriant, veido priartinimas atkuriant, filmo atkūrimas, nuotraukų ir (arba) filmo skaidrių peržiūra, histogramos rodymas, pažymėjimas, informacija apie nuotrauką, vietos duomenų rodymas, automatinis vaizdo sukimas, nuotraukos įvertinimas ir vaizdo pastabos (iki 36 simbolių)

  • USB

  • Didelės spartos USB su USB mikrojungtimi; rekomenduojama jungti į integruotą USB prievadą

  • HDMI išvestis

  • C tipo HDMI jungtis

  • Garso įvestis

  • Stereofoninis minikontaktų lizdas (3,5 mm skersmens); galima naudoti atskirai įsigyjamus stereomikrofonus ME-1

  • Priedų prijungimo lizdas (-ai)

  • Belaidžiai nuotolinio valdymo įtaisai: WR-1, WR-R10 (įsigyjami atskirai). Nuotoliniai kabeliai: MC-DC2 (įsigyjamas atskirai). GPS aparatas: GP-1 / GP-1A (įsigyjami atskirai)

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) standartai

  • IEEE 802.11b, IEEE 802.11g

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) veikimo dažnis

  • 2 412–2 462 MHz (1–11 kanalų)

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) sauga

  • Autentiškumo nustatymas: atvira sistema, WPA2-PSK

  • „Wi-Fi“ (belaidis LAN) diapazonas (tiesioginis matomumas)

  • Maždaug 10 m (32 pėd.), kai nėra jokių kliūčių; intervalas priklauso nuo signalo stiprumo ir kliūčių buvimo arba nebuvimo

  •  NFC – naudojimas

  • 3 tipo „NFC Forum“ žyma

  • „Bluetooth“ standartai

  • „Bluetooth“ specifikacijos 4.1 versija

  • Palaikomos kalbos

  • Arabų, bengalų, bulgarų, kinų (supaprastintoji ir tradicinė), čekų, danų, olandų, anglų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, hindi, vengrų, indoneziečių, italų, japonų, korėjiečių, maratų, norvegų, persų, lenkų, portugalų (Portugalijos ir Brazilijos), rumunų, rusų, serbų, ispanų, švedų, tamilų, telugų, tajų, turkų, ukrainiečių, vietnamiečių

  • Akumuliatorius

  • Vienas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius EN-EL14a

  • Kintamosios srovės adapteris

  • Kintamosios srovės adapteris EH-5b; reikia kintamosios srovės jungties EP-5A (įsigyjama atskirai)

  • Trijų kontaktų lizdas

  • 1/4 col. (ISO 1 222)

  • Matmenys (P x A x G)

  • maždaug 124 x 97 x 70 mm (4,9 x 3,9 x 2,8 col.)

  • Svoris

  • maždaug 465 g (1 svar. 0,4 unc.) su akumuliatoriumi ir atminties kortele, bet be korpuso dangtelio; maždaug 415 g (14,7 unc.) (tik fotoaparato korpusas)

  • Naudojimo aplinka – temperatūra

  • Temperatūra: Nuo 0 iki 40 °C (nuo +32 iki 104 °F)

  • Naudojimo aplinka – drėgnis

  • Drėgnis: 85 % arba mažiau (be kondensacijos)

  Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje/aprašyme