Canon EOS R6 + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

Kodas: 217581
Canon EOS R6 + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM 4082C045 4082C048 4082C023 4082C022 4549292157529 013803325843
2 513,98 €

Pristatymas 1-3 d.d.
Sandėlyje turime 3 vnt.

Prekės informacija

Canon EOS R6

Nesvarbu ką fotografuojate ir kaip – su EOS R6 patirsite tokias kūrybines galimybes, kurios anksčiau atrodė neįmanomos.

Grynas greitis. Grynas beveidrodinis.

Radikalusis EOS R6 turi technologijų, kurios privers jus iš naujo pamilti fotografiją. Matykite ir fotografuokite objektus visiškai naujai ir papildykite savo vaizdo pasakojimus naujais aspektais.

  • 20 k./s. tylusis fotografavimas1

Ir 12 k./s. mechaninis užraktas, kai jo reikia

  • Iki 8 padalų vaizdo stabilizatorius*

Ypač ryškiai ekspozicijai nenaudojant trikojo.

  • „ISO 102.400“

Puikiems rezultatams prietemoje

  • 4K iki 60p

Tikroviškai ir aiškiai atkurtas judesys

  • 20 megapikselių skyra

Puikaus našumo prietemoje ir dinaminio diapazono viso kadro jutiklis

  • „Dual Pixel CMOS AF II“

Atpažįsta ir seka akis, veidus ir gyvūnus.

Pristatome „Canon EOS R6“

Susipažinkite su „Canon EOS R6“ ir pamatykite, kaip dėl jo įspūdingo greičio, stabilumo ir technologijų galite pasiekti naujas kūrybos aukštumas. Neįtikėtinai kokybiškai užfiksuokite vos dalį sekundės trunkančią akimirką ir atskleiskite savo filmų kūrėjo talentą.

GREITAS, TYLUS FOTOGRAFAVIMAS

Matykite kiekvieną akimirką. Be mažiausio triukšmo.

„EOS R6“ suteikia galimybę užfiksuoti tobulą laiko akimirką. Tyliai fotografuokite veiksmą įspūdinga iki 20 kadrų per sekundę1 sparta, įamžindami prabėgančias ir žmogaus akiai beveik nepastebimas akimirkas.

Tylus nepertraukiamas fotografavimas iki 20 k./s sparta1

Su vienalaikiu AE, EF fokusavimo sekimu ir vaizdo stabilizavimu. Taip pat galimas 12 k./s mechaninis užraktas.

Sukurtas greičiui su DIGIC X procesoriumi

Fotografuokite iki 240 RAW kadrų arba 1000+ JPEG kadrų per vieną seriją, naudodami didelio našumo UHS-II kortelę ir du atminties kortelių lizdus, kurie abu palaiko ypač didelės spartos UHS-II SD korteles, kad galėtumėte netrukdomi fotografuoti toliau.

Įspūdingi iki 4K 60 k./s ir „Full HD“ 120 k./s vaizdo įrašai su „Dual Pixel CMOS AF“

EOS R6 pasižymi tokiomis filmavimo specifikacijomis, kurios tiktų ir rimtiems filmavimo darbams. Parinktys „Canon Log“ ir HDR PQ padeda operatoriams užfiksuoti dinamiškesnį diapazoną, o aukštos kokybės 10 bitų 4:2:2 įrašas palaikomas viduje per vieną iš dviejų fotoaparato UHS-II SD atminties kortelės lizdų.

Išskirtinis hibridinis fotoaparatas

Nesvarbu ką ir kaip fotografuojate – EOS R6 pakelia kūrybiškumo kartelę. Nuotraukos ar vaizdo įrašai, žmonės ar vietos, veiksmas ar kelionės, ramus gyvenimas ar laukinė gamta – dėl greičio, vaizdo kokybės ir lankstumo EOS R6 yra tobulas turinio kūrimo įrankis.

Geriausias pasaulyje vaizdo stabilizatorius: 8 padalos3

Įsivaizduokite galimybę fotografuoti laikant fotoaparatą rankose su iki keturių sekundžių išlaikymu ir be trikojo, kad kraštovaizdžio kadre galėtumėte sulieti vandenį, o gatvių kadre – judančius žmones. Būtent tokios kūrybinės laisvės galite tikėtis iš EOS R6. 

Integruotas penkių ašių vaizdo stabilizatorius suteikia iki 8 lygių apsaugą nuo fotoaparato drebėjimo. O prie fotoaparato pritvirtinus RF objektyvus su optinio vaizdo stabilizavimo sistema (išskyrus RF 600MM F11 IS STM arba RF 800MM F11 IS STM), šios dvi sistemos kartu pasiekia iki 8 padalų stabilizavimą. 2

Fotoaparato korpuse ir objektyve įtaisytos vaizdo stabilizavimo sistemos stabilizuoja ir vaizdo įrašus, nes trečioji sistema – filmo skaitmeninis IS – suteikia dar vieną stabilizavimo lygį ir profesionaliai atrodančius rezultatus.

Greičiausias pasaulyje AF patikimai seka objektus4

Fotoaparato EOS R6 sistemą „Dual Pixel CMOS AF II“ valdo procesorius DIGIC X, kuris pažangiam objektų atpažinimui ir sekimui naudoja giliojo mokymosi dirbtinį intelektą. Akys, veidai ir galvos atpažįstami kaip niekad tiksliai. Be to, fotoaparatas gali atpažinti kates, šunis ir paukščius, todėl padeda išlaikyti ryškiai sufokusuotus judančius objektus, o tai yra vienas sudėtingiausių aspektų fotografuojant laukinę gamtą ir augintinius namuose.

DIZAINAS

Jautrus komandoms ir paprastas naudoti – užtenka tik paimti į rankas

Norėjome, kad niekas netrukdytų jūsų kūrybos proveržiui, todėl EOS R6 sukurta siekiant instinktyvaus valdymo ir kuo geresnių jungčių.

Elektroninis vaizdo ieškiklis

Puikų 3,69 mln. taškų elektroninį vaizdo ieškiklį, atnaujinamą iki 120 k./s sparta, papildo visomis kryptimis pasukamas pakreipiamasis jutiklinis ekranas, kurį galite atlenkti nuo fotoaparato korpuso ir pasukti 270˚ kampu, kad galėtumėte fotografuoti netikėčiausiais rakursais.

Dvigubi atminties kortelių lizdai

Du kortelių lizdai suteikia galimybę įrašyti RAW ir JPEG/HEIF failus atskirai arba net nuotraukas atskirai nuo vaizdo įrašų, ir jie palaiko naujausius UHS-II standartus, kad būtų užtikrinta didelė įrašymo ir nuskaitymo sparta. Dėl intuityvių valdiklių fotoaparato gale – pvz., AF svirtelės ir galinių valdymo ratukų – EOS R6 valdomas išties instinktyviai.

  1. Iki maždaug 12 k./s su AF / AE sekimu* 

Naudojant RF objektyvus ir tam tikrus EF objektyvus. Suderinamų objektyvų sąrašą žr. oficialioje „Canon“ svetainėje. Fotografavimo serijomis sparta kinta iki 3 skirtingų etapų, kurie priklauso nuo baterijos tipo, likusios baterijos įkrovos, baterijų skaičiaus, naudojamo objektyvo, temperatūros, integruoto „Wi-Fi“ ryšio nustatymo (įjungtas ar išjungtas), taip pat nuo to, ar naudojamas baterijų ir WFT blokas (tik EOS R5), DC jungtis arba USB maitinimo adapteris. Neskaitant pirmiau minėtų veiksnių, maksimali fotografavimo serijomis sparta gali sumažėti dėl išlaikymo, diafragmos, naudojamos blykstės, mirgėjimo mažinimo proceso, objekto sąlygų, šviesumo (ypač tamsioje vietoje). 

Elektroninis užraktas: 

Iki maždaug 20 k./s. su AF / AE stebėjimu. Taikoma kai kuriems RF / EF objektyvams, kai diafragma yra visiškai atidaryta. Suderinamų objektyvų sąrašą žr. oficialioje „Canon“ svetainėje. Fotografavimo serijomis sparta priklauso nuo išlaikymo, diafragmos nustatymo, diafragmos būsenos fotografuojant nepertraukiamai, objekto sąlygų, šviesumo (ypač, jei silpna šviesa), objektyvo tipo, sąlygų, šviesumo (ypač, jei silpna šviesa) ir objektyvo tipo.

  1. * 8 padalos, pagrįstos CIPA standartu, su RF 24–105 mm F4 L IS USM, kai židinio nuotolis yra 105 mm
  2. Geriausias pasaulyje vaizdo stabilizatorius apie 8,0 padalos* 

Iš visų skaitmeninių fotoaparatų su keičiamais objektyvais. 2020 m. liepos 9 d. („Canon“ tyrimo duomenimis). Remiantis CIPA standartu, 8,0 padalos su RF 24–105 mm F4 L IS USM, kai židinio atstumas 105 mm. Priklausomai nuo įsigijimo laiko, reikia atnaujinti objektyvo programinę - aparatinę įrangą. „EOS R6“ IS našumas yra toks pat kaip ir „EOS R5“

  1. Greičiausias pasaulyje 0,05 sek. automatinis fokusavimas* 

Palyginti su skaitmeniniais beveidrodiniais fotoaparatais su keičiamais objektyvais, turinčiais 35 mm viso kadro atitikmens vaizdo jutiklį su kontrasto aptikimo AF ir fazės aptikimo AF vaizdo plokštumoje. EOS R6 automatinio fokusavimo sparta yra tokia pati kaip EOS R, EOS RP ir EOS R5. Siūloma rinkai nuo 2020 m. liepos 9 d. 

(„Canon“ tyrimų duomenimis). Apskaičiuota pagal gautą AF spartą, išmatuotą pagal CIPA gaires. (Priklauso nuo fotografavimo sąlygų ir naudojamo objektyvo.) Vidinis matavimo metodas. 

[Matavimo sąlygos] 

Fokusavimo ryškumas: EV 12 (kambario temperatūra, ISO 100) 

Fotografavimo režimas: M 

Naudotas objektyvas: RF24-105 mm F4L IS USM (esant 24 mm židinio nuotoliui), 

Nuotraukų fotografavimas, naudojant užrakto mygtuką, 

AF metodas: 1 taško AF (su centriniu AF tašku) 

AF veikimas: vieno kadro AF