Trikojis Manfrotto Befree Live Aluminium tripod + video head

Kodas: 528659
Trikojis Manfrotto Befree Live Aluminium tripod + video head
238,19 €

Pristatymas 1-3 d.d.
Sandėlyje turime 1 vnt.

Prekės informacija

Trikojis Manfrotto Befree Live Aluminium tripod + video head

Manfrotto Befree Live Aluminium Lever MVKBFRL-LIVE yra kompaktiškas video trikojis, skirtas operatoriams bei vlogeriams, norintiems maksimalaus našumo, net ir būnant kelyje.

Kompaktiško dydžio ir minimalistinio dizaino dėka, jį patogu visur nešiotis. Šio trikojo valdymas yra pažangus, intuityvus ir greitas, leidžiantis net ir reikliausiems fotografams greitai ir lengvai nustatyti savo įrangą, išlaikant dėmesys į norimą kadrą.

MVKBFRL-LIVE trikojis turi „Easy Link" jungtį, kaip ir 190 ir 055 serijos prfesionaliuose trikojuose, kuri leidžia fotografams pagerinti savo kūrybiškumą, pridedant priedų, o įmontuotas kablys naudingas kabinti papildomą svorį ant trikojo.

Advanced QPL Travel yra visiškai nauja, lengvesnė, užrakto versija, kuri palengvina ir supaprastina stovo sąranką ir valdymą bei užtikrina maksimalų stovo stabilumą visose padėtyse.

BeFree Live MVH400AH yra lengviausia ir mažiausia video galvutė Manfrotto asortimente. Ši tepalinė galvutė turi lengvesnį ir tikslesnį įvairių fotoaparatų bei pagalbinės įrangos subalansavimą.

Tai labai kompaktiška galva, kuri sveria tik 0.38kg, tačiau gali išlaikyti įrangą iki 4kg.