Sigma 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM | Sports | Nikon F mount

Kodas: 094772
1 957,99 €

Pristatymas 7-10 d.d.
Sandėlyje turime 5 vnt.

Prekės informacija

Sigma 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM | Sportas

Didelis našumas ir puiki kokybė.
Aukščiausios klasės, hipertelefoto priartinimo objektyvas, kuris leidžia, bet kuris fotografas, turintis aukštus reikalavimus, kad gautų tikslius norimus kadrus.

Pasiekiamas geriausias optinis našumas kuri įkūnija mūsų sporto linijos koncepciją.

Apima visą esmę. Nešiojamas, patvarus ir aukštų standartų – hipertelefoto priartinimo objektyvo šedevras.

Atsparus dulkėms ir purslams, priartinimo užraktas kiekvienu fokusavimo atstumu, vandenį atstumianti danga, suderinamumas su naujais telekonverteriais, nauja OS sistema su pagreičio jutikliu, lengvai pasiekiamas rankinis perjungimo jungiklis, optimizuotas automatinis fokusavimas, teleobjektyvas 600 mm atstumu, iki minimumo sumažinta chromatinė aberacija, užtikrinanti didesnį optinį našumą ir didesnį malonumą su gražia konstrukcijos kokybe. Kadangi teleobjektyvo priartinimo objektyvai dažnai naudojami esant labai sudėtingoms situacijoms, šis modelis išryškino visas įmanomas savybes ir funkcijas, kad būtų pasiektas geriausias optinis ir veiksmo fiksavimo našumas. Šis didelio našumo „Sports“ linijos hipertelefoto priartinimo objektyvas, derindamas didelį nešiojamumą ir ilgaamžiškumą, siūlo išskirtines atvaizdavimo galimybes. Jo universalumas suteikia daugiau lankstumo fotografuojant platesnes scenas, o didelis našumas neabejotinai skatina fotografų meninę išraišką.

Įkūnija mūsų sporto linijos objektyvų koncepciją, šis objektyvas tiesiogiai reaguoja į fotografų poreikius su išskirtiniu veiksmo fiksavimo našumu.

Be aukščiausio lygio optinio našumo ir fotografinės išraiškos, naujoji SIGMA Sports objektyvų linija siūlo tokį veiksmo fiksavimo našumą, kuris tiksliai įgyvendina fotografo ketinimus. Bekompromisis optinis našumas ir fotografinė išraiška leidžia fotografui fotografuoti greitai judančius ir nutolusius objektus, o išskirtinis funkcionalumas leidžia padaryti puikius kadrus net sudėtingiausiose situacijose. Visiškai pritaikoma, leidžia fotografui sukurti savo specifikaciją. Tai idealus pasirinkimas fotografuojant daugybę skirtingų objektų; paukščiai, laukiniai gyvūnai, lėktuvai, automobilių sportas ir net portretai. Išskirtinė SIGMA programinė įranga leidžia itin lengvai pritaikyti objektyvą.

Savybės ir funkcijos

Sudėtyje yra puikių optinio stiklo elementų,
sumažina chromatinę aberaciją ir užtikrina savo klasėje pirmaujančią vaizdo kokybę.

Šiame objektyve yra 2 FLD („F“ mažos dispersijos) stiklo elementai, kurių našumas prilygsta fluoritui, ir 3 SLD (Special Low Dispersion) stiklo elementai ir maksimaliai kompensuoja spalvų aberaciją. Ypač chromatinė aberacija, kuri gali būti matoma ypač teleobjektyvų gale, net ir sustojus, ištaisyta optimizuota stiklo elementų konstrukcija, įskaitant FLD objektyvus.
* FLD stiklas yra aukščiausio lygio žemos dispersijos stiklas, pasižymintis itin dideliu šviesos pralaidumu. Šio optinio stiklo našumas prilygsta fluorito stiklui, kurio lūžio rodiklis yra mažas ir dispersija, palyginti su dabartiniu optiniu stiklu. Jam taip pat naudinga didelė anomali sklaida. Šios charakteristikos puikiai ištaiso likutinę chromatinę aberaciją (antrinį spektrą), kurios negali ištaisyti įprastas optinis stiklas, ir užtikrina aukštos raiškos ir didelio kontrasto vaizdus.

Blyksnių ir šešėlių mažinimas

Nuo pat ankstyvo objektyvo projektavimo proceso etapo buvo matuojamas blyksnis ir dubliavimas, kad būtų sukurta optinė konstrukcija, atspari stipriai krintančios šviesos šaltiniams, pvz., foniniam apšvietimui. SIGMA Super Multi-Layer Coating sumažina blyksnius ir dubliavimą, kad padėtų fotografams sukurti ryškius ir didelio kontrasto vaizdus net esant foniniam apšvietimui.

Išskirtinis mažos dispersijos stiklas

Stiklo šviesos lūžio laipsnis priklauso nuo šviesos bangos ilgio. Dėl šio fakto skirtingos šviesos spalvos sufokusuoja šiek tiek skirtinguose taškuose. Rezultatas – chromatinė aberacija – spalvų pakraščiai, kurie ypač pastebimi teleobjektyvuose. Dauguma chromatinės aberacijos gali būti pašalintos derinant didelio lūžio išgaubtą lęšio elementą su mažo lūžio įgaubtu elementu. Tačiau likutinė chromatinė aberacija, žinoma kaip „antrinis spektras“, vis tiek gali išlikti. Siekiant sumažinti šį antrinį spektrą, kuris gali būti rimta problema naudojant įprastinius lęšius, SIGMA lęšiuose yra iki trijų tipų išskirtinis mažos dispersijos stiklas, užtikrinantis puikų našumą: ELD (ypatingas). Maža dispersija), SLD (speciali žema dispersija) ir d FLD („F“ maža dispersija). Visų pirma, FLD stiklas pasižymi itin maža sklaida, kartu su dideliu pralaidumu ir anomaliomis fluorito sklaidos savybėmis. Kruopštus šio tipo išskirtinio mažos dispersijos stiklo panaudojimas ir energijos paskirstymo optimizavimas suteikia SIGMA objektyvams puikų vaizdo perteikimą, kurio nesumažina liekamoji chromatinė aberacija.

Suapvalinta diafragma

Fotografuojant su taškiniais šviesos šaltiniais, tokiais kaip elektros šviesa ar atspindžiai ant vandens telkinio fone, suapvalinta 9 ašmenų diafragma padeda sukurti patrauklų „bokeh“ efektą – net ir esant didelei diafragmai.