• Nauja

Nacon PS4 Blue Žaidimų Kompaktiškas Valdiklis PS4 Skaidrus Mėlynas

Kodas: 253652
Šiame skaidriame ir švytinčiame laidiniame valdiklyje sutalpinta viskas, ko reikia PS4™ žaidimams. Jis yra trijų spalvų ir yra suderinamas su kompiuteriu.
61,09 €

Pristatymas 14-17 d.d.
Sandėlyje turime 2 vnt.

Prekės informacija

Nacon PS4 Blue Žaidimų Kompaktiškas Valdiklis PS4 Skaidrus Mėlynas

Viskas, ko reikia žaidimams PS4™, yra sutalpinta šiame aiškiai ir švytinčiame laidiniame valdiklyje. Jis yra trijų spalvų ir yra suderinamas su kompiuteriu.

BŪTINAS PS4™ ŽAIDIMŲ PRIEDAS
Kompaktiškas, bet galingas, šis oficialiai licencijuotas PS4™ laidinis valdiklis yra vienas perkamiausių NACON. Jis tinka konsolės sąrankai užbaigti, taip pat gali būti puikiai naudojamas žaidimams kompiuteriu. Apšviesta laidinio kompaktiško valdymo versija suteikia jūsų žaidimų seansams naują dimensiją!

NACON's Wired Illuminated Compact Controller yra oficialiai licencijuotas PS4™ konsolėms ir gali pasigirti daugybe pagrindinių funkcijų, įskaitant jutiklinį kilimėlį, vibracinius variklius ir LED grotuvo būsenos indikatorių. Jame taip pat yra veiksmų mygtukai su PlayStation® simboliais ir spalvomis, taip pat SHARE, OPTIONS ir PS mygtukai.

Wired Illuminated Compact Controller turi tas pačias funkcijas, kaip ir Wired Compact Controller, tačiau yra unikalus, skaidraus dizaino ir LED šviesos efektų.

Naudodamas 3 m laidą, jis lengvai tilps į jūsų svetainės žaidimų įrangą. Jame yra ausinių lizdas, kad visiškai pasinerti į mėgstamus žaidimus.