Nikon D610 body

Kodas: 971033
Nikon D610 body VBA430AE 4960759141927 4960759144317 018208937424
987,99 €

Numatomas gavimas

Prekės informacija

Nikon D610 body

Apžvalga

Su D610 patirkite tikrąją viso kadro fotografavimo galią.

Šiame efektyviame D-SLR fotoaparate įdiegtos profesionalios Nikon technologijos, todėl jis užtikrina tokią vaizdo kokybę, kokią galima gauti tik naudojant FX formatą.

24,3 megapikselio FX formato jutiklis kiekvieną detalę užfiksuoja tikroviškai ryškiai, todėl galėsite daryti nuostabias, ryškiaspalves nuotraukas ir sklandžiai kurti „Full HD“ filmus. Veiksmą galima fiksuoti net šešių kadrų per sekundę greičiu, o naujasis Nikon tyliojo atleidimo serijos režimas leidžia fotografuoti beveik be garso, taigi jis puikiai tiks fotografuojant laukinius gyvūnus.

D610 yra visiškai apsaugotas nuo prastų oro sąlygų ir pakankamai tvirtas, kad galėtumėte pasiimti jį bet kur, bet to, naudodami išmanųjį įrenginį ir Nikon belaidžio ryšio su mobiliaisiais prietaisais adapterį nuotraukų grožiu pasidalysite ir su draugais.

24,3 megapikselių FX formato CMOS jutiklis

Išnaudodami ypač plataus kampo, itin efektyvaus teleobjektyvo ir kitus privalumus užfiksuokite neįtikėtinai detalius vaizdus su sklandžiai pereinančiais tonais ir nedideliu triukšmu, kai fotografuojate pasirinkę dideles ISO reikšmes.

Tyliojo atleidimo serijos režimas

Puikiai tinka fotografuojant laukinius gyvūnus, nes serijos metu fotoaparato veidrodžio grįžimo mechanizmo garsas yra gerokai mažesnis, taigi sunkiai pagaunamus objektus užfiksuosite lengviau.

Nepertraukiamas fotografavimas 6 fps sparta

Darykite ryškias greitai vykstančio veiksmo nuotraukas net šešių kadrų per sekundę sparta tiek FX, tiek DX formatu.

Fotoaparato HDR (didelis dinaminis diapazonas)

Fotografuodami kontrastingas scenas gaukite vaizdus su mažu triukšmu ir plačiu tonų diapazonu tiek šviesiose, tiek tamsiose srityse.

Nepriekaištingas veikimas esant silpnam apšvietimui

Naudodami ISO 100–6 400 reikšmių diapazoną, kurį galima praplėsti iki 25 600 (atitikmuo), užfiksuosite itin detalius vaizdus su minimaliu triukšmu, net kai fotografuojate sudėtingomis apšvietimo sąlygomis.

Kelių sričių D filmo funkcija

Įrašo „Full HD“ (1080p) filmus naudojant 30p, 25p ir 24p tiek FX, tiek DX formatu. Yra nesuglaudinto vaizdo HDMI išvestis į išorės įrenginius ir didelio tikslumo garso valdymas.

Belaidis perkėlimas: naudodami išmanųjį telefoną arba planšetę ir papildomą Nikon mobilųjį adapterį WU-1b, iš karto bendrinkite vaizdus arba valdykite fotoaparatą nuotoliniu būdu.*

Itin jautrus automatinis fokusavimas: pasitelkę 39 taškų AF sistemą Multi-CAM4800 išnaudokite visas pažangios objekto radimo funkcijos galimybes. D610 suderinamas su objektyvais, kurių bendroji atvirosios diafragmos reikšmė yra iki f/8, o jautrumas iki –1 EV, todėl juo daromos nuotraukos bus ryškios, net jei fotografuosite mėnesienoje.

EXPEED 3 vaizdo apdorojimo sistemoje yra 14 bitų A/D konvertavimas ir 16 bitų vaizdo apdorojimas, užtikrinantis puikius pereinamuosius tonų atspalvius.

Scenos atpažinimo sistema: fotoaparato vaizdo jutiklis ir 2 016 pikselių RGB jutiklis siunčia tikslius duomenis į scenos atpažinimo sistemą, kuri prieš atleidžiant užraktą iš karto nustato optimalias ekspozicijos, automatinio fokusavimo ir baltos spalvos balanso reikšmes, kad gauti vaizdai būtų ryškūs.

Fotoaparate tam tikrais laiko intervalais kuriamos serijos funkcija: fotografuokite tam tikrais laiko intervalais pasitelkę paprastas meniu operacijas. Jums neprireiks atlikti jokių sudėtingų skaičiavimų ir redaguoti. Naudodami fotografavimo intervalų laikmačiu funkciją suaktyvinkite užraktą iš anksto nustatytais intervalais. Pasitelkę fotografavimo tam tikrais laiko intervalais funkciją išsaugokite vaizdus kaip filmų failus ir žiūrėkite greitai atkuriamą lėtą filmą (atkūrimo greitis nuo 24 iki 36 000 kartų didesnis nei įprastai).

Picture Control parinktys leidžia prieš fotografuojant tinkinti nuotraukas ir vaizdo įrašus tiksliai reguliuojant parametrus, pvz., ryškumo, sodrumo ir atspalvio.

Tikslumas 8 cm (3,2 in.), 921 tūkst. taškų, VGA LCD ekranas su automatiniu ekrano šviesumo valdymu. Atkuriamas ryškus, aiškus vaizdas su itin plačiu atkuriamų spalvų diapazonu.

Itin našus vaizdo ieškiklis su maždaug 100 % kadro aprėptimi ir 0,7 k. didinimu. Galima naudoti DX apkarpymo režimu su vaizdo ieškiklio žymėjimu.

Patvarus ir lengvas: sukurtas naudoti sudėtingomis sąlygomis; fotoaparatas gaminamas su magnio lydinio viršutine dalimi ir galiniais dangteliais bei sveria vos 760 g (be akumuliatoriaus). Toks pat hermetiškas kaip ir profesionalus Nikon D800 skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, šis fotoaparatas yra itin atsparus drėgmei ir dulkėms.

Dviejų ašių elektroninis virtualusis horizontas: LCD ekrane arba vaizdo ieškiklyje galite patikrinti fotoaparato padėtį horizontaliosios plokštumos atžvilgiu ir jo polinkį (priekinį arba galinį pasukimą).

Dvigubi SD kortelių lizdai: du SD atminties kortelių lizdai fotografuojant suteikia daugiau lankstumo. Naudokite antrąją kortelę, kai užpildote pirmąją, arba į vieną įrašykite nuotraukas, o į kitą filmus. Suderinamumas su SDXC ir UHS-I.


* Suderinamas su „iOS™“ ir „Android™“ išmaniaisiais įrenginiais. Būtina naudoti specialią programą „Wireless Mobile Utility“, kurią į išmanųjį įrenginį galima atsisiųsti nemokamai iš „Google Play™“ ir „Apple App Store™“. „Android“, „Google“, „Google Play“, „YouTube“ ir kiti ženklai yra „Google Inc.“ prekių ženklai.