Sony A7R Mark V Body (Black) | (ILCE-7RM5/B) | (α7R V) | (Alpha 7R V)

Kodas: 350390
3 766,99 €

Pristatymas 7-10 d.d.
Sandėlyje turime 5 vnt.

Prekės informacija

 

Sony A7R Mark V Body (Black) | (ILCE-7RM5/B) | (α7R V) | (Alpha 7R V)

Viso kadro didelės skyros kamera.

Naujas DI apdorojimo blokas

Visiškai naujas kameros intelekto lygis

Šiuolaikiniam DI apdorojimui naudojama išsami informacija apie žmogaus formas ir laikysenas, siekiant ženkliai pagerinti subjekto atpažinimo tikslumą ir visapusiškai išnaudoti galimą skyrą. Subjekto atpažinimas buvo išplėstas įtraukiant daugybę naujų subjektų tipų, įskaitant transporto priemones ir vabzdžius.

DI apdorojimo įrenginys pažangiam subjekto atpažinimui

„α7R V“ turi DI apdorojimo įrenginį, specialiai sukurtą dideliems duomenų kiekiams apdoroti, kad būtų galima tiksliau atpažinti subjektus ir platesnį subjektų tipų spektrą.

Žmogaus laikysenos įvertinimas

„α7R V“ naudoja subjekto formos duomenis, kad atpažintų judesius – žmogaus akių atpažinimas pagerėja apie 60 %. Žmogaus laikysenos įvertinimo funkcija naudoja išmoktas žmogaus formas ir laikysenas, kad tiksliai atpažintų ne tik akis, bet ir kūno bei galvos padėtį ir tokiu būdu užsifiksuotų bei sektų nuo kameros nusisukusį arba kaukę dėvintį subjektą.

Geresnis baltos spalvos balanso valdymo tikslumas

„α7R V“ AWB funkcija buvo tobulinama kartu su kameros DI galimybėmis. Be "matomos šviesos ir IR jutiklio" korpuso priekinėje dalyje, kameros DI apdorojimo įrenginys padeda pasiekti tikslesnį baltos spalvos balansą esant sudėtingam apšvietimui, pavyzdžiui, kai subjektas yra šešėlyje.

Nauja didelė „α“ skyra

35 mm viso kadro apšviesto „Exmor R™“ CMOS vaizdo jutiklio, turinčio maždaug 61,0 milijono efektyviųjų pikselių, išvestį realiuoju laiku apdoroja pažangus BIONZ XR™ apdorojimo variklis, kad vaizdas būtų itin detalus tiek fotografuojant, tiek filmuojant.

Atpažinimo AF realiuoju laiku

„α7R V“ AF sistema užtikrina žymiai didesnį bendrą našumą, nes labai pagerina subjekto atpažinimą. Dėl greitesnio hibridinio AF našumo platesniame lauke giliojo mokymosi technologija palaiko galingą atpažinimo AF realiuoju laiku, taip pat patikimesnį sekimą realiuoju laiku