Sony A6400 + 16-50mm OSS + 55-210mm OSS (Silver) | (ILCE-6400Y/S) | (α6400) | (Alpha 6400)

Kodas: 852477
1 242,99 €

Pristatymas 1-3 d.d.
Sandėlyje turime 1 vnt.

Prekės informacija

α6400 (silver)

Pasiimkite tai, kas geriausia.

Nepaisant kompaktiško dydžio ir mažo svorio, α6400 greitai veikia ir turi funkcijų, kurių galėtumėte tikėtis iš viso kadro modelių. Nesvarbu – fotografuojate, filmuojate, kuriate kūrybiškas kompozicijas ar tiesiog kasdien darotės asmenukes, galite mėgautis gražiais vaizdais ir nedelsdami jais dalintis.

Naujovės, skatinančios jus kurti

Išlaisvinkite savo kūrybinį potencialą, pasitelkę didelį efektyvumą ir pažangias funkcijas, pvz., dirbtiniu intelektu pagrįstą tikruoju laiku veikiantį akių aptikimo AF; naują, didelio tikslumo sekimą tikruoju laiku; didelės spartos nuolatinį fotografavimą ir 4K HDR (HLG) filmavimą.

Kodėl verta pasirinkti šį modelį

  1. Greitas ir patikimas automatinis fokusavimas
  2. Akių AF tikruoju laiku, sekimas tikruoju laiku
  3. Nuostabi vaizdo kokybė
  4. 4K filmai ir profesionalų lygio funkcijos
  5. Išmanusis veikimas
  6. Žaibiškai greitas AF

Patikimas AF leidžia fiksuoti puikias veiksmo nuotraukas

Pažangus fotoaparato AF greitai ir patikimai aptinka objekto padėtį ir seka objekto judesį, išlaikydamas jį gerai sufokusuotą.

Nuolatinio sekimo funkcija

Kai objektai juda, tikslus sekimas užtikrinamas aktyvinus aplink objektą tankiai išdėstytus AF taškus.

Nuolatinis fotografavimas su AF / AE iki 11 kadr./sek.

Dėl greito apdorojimo ir didelės buferinės atminties nepraleiskite jokių akimirkų. Fiksuokite iki 11 kadr./sek. sparta su paskesniu vaizdų parodymu arba iki 8 kadr./sek. sparta ir tiesiogine peržiūra. Per vieną nepertraukiamą seriją užfiksuokite iki 116 kadrų JPEG (standartiniu) arba 46 kadrus suglaudintu RAW formatu.

Tylus nuolatinis fotografavimas iki 8 kadr./sek. sparta

Kai fotografuojant reikia tylos, pvz., per gyvą pasirodymą, tyliai fotografuoti be užrakto triukšmo galite iki 8 kadr./sek. sparta, nustatę AF / AE sekimą net AF-C režimu, naudodami tikruoju laiku veikiantį akių aptikimo AF arba sekimą tikruoju laiku, todėl turite daugybę fotografavimo parinkčių.

Akių AF tikruoju laiku, sekimas tikruoju laiku

Sumanus objekto sekimas

Neseniai įdiegta dirbtiniu intelektu pagrįsta objekto atpažinimo technologija apdoroja daugybę duomenų, kad aptiktų ir stebėtų net greitai judančius objektus.

Modernus akių atpažinimas ir sekimas

Tikslus akių atpažinimas

Patobulintas tikruoju laiku veikiantis akių aptikimo AF patikimai atpažįsta žmogaus veidą ir tiksliai sufokusuoja žmogaus akis. Nereikia specialių nustatymų - tiesiog paspauskite užrakto mygtuką.

Nuolatinis akių sekimas

Nustačius AF-C, tikruoju laiku veikiantis akių aptikimo AF  išlaiko stabiliai sufokusuotą judantį objektą netgi tada, kai dalis veido yra paslėpta, veidas yra apšviestas iš nugaros arba objektas žvelgia žemyn.

Pasirinkite objekto kairę arba dešinę akį

Dabar meniu iš anksto galite pasirinkti kairiąją akį, dešiniąją akį arba automatinį nustatymą, todėl daugiau dėmesio liks kompozicijai. Pasirinkimus galima priskirti pasirinktiniams mygtukams, todėl fotografuodami galėsite greitai juos keisti.

Nuolatinis judančių objektų sekimas

Sekimas tikruoju laiku9 gerai išlaiko sufokusuotą vaizdą

Fotografuojant sporto renginius ar kitais atvejais, kai objektai juda greitai, tik nuolatinio fokusavimo išlaikymas gali nulemti, ar užfiksuosite svarbią ir dramatišką akimirką, ar ją praleisite.

Naujasis objektų atpažinimo algoritmas seka judančius objektus

Naujai sukurtas objektų atpažinimo algoritmas greitai tikruoju laiku apdoroja erdvinę informaciją, pagrįstą spalva, objekto atstumu (gyliu), modeliu (ryškumu) ir veido bei akių informacija.

Tolygus perėjimas nuo kūno prie veido ir akių sekimas

Fotografuojant nutolusį judantį asmenį sekimo sistema užfiksuoja visą kūną, o fokusavimo sritis sklandžiai keičiasi nuo veido prie akių pagal objekto būseną.

Tiesiog palieskite ir stebėkite

Kai meniu nustatyta sekimo palietus funkcija, pasirinkite objektą tiesiog paliesdami monitorių. Fotografuojant arba filmuojant fotoaparatas pradės automatiškai sekti objektą.

Nuostabi vaizdo kokybė

Mėgaukitės nuostabiais, nepaprastai detaliais vaizdais

Dėl didelio jutiklio ir naujausio vaizdo apdorojimo modulio galite fotografuoti ką panorėję, o nuotraukos pavyks nuostabiai aiškios ir ryškios, su natūraliomis spalvomis net esant prastam apšvietimui.

24,2 MP jutiklis ir patobulintas vaizdo apdorojimo modulis

APS-C jutiklis yra su vario laidais ir sustiprinta apdorojimo grandine, todėl šviesa surenkama efektyviau. Kartu su vaizdo apdorojimo moduliu tai padeda pasiekti didesnę vaizdo raišką ir natūralesnį tekstūrų perteikimą.

Aiškesni vaizdai net esant prieblandai

Dėl geresnio triukšmo slopinimo galima išgauti aiškesnį kokybišką vaizdą net fotografuojant prietemoje, kai reikia didelio jautrumo. Pradinis ISO jautrumas padidintas iki didžiausio ISO 32 000 (maksimalus išplėstas ISO jautrumas fotografuojant yra ISO 102 400). Triukšmo slopinimas ypač veiksmingas pasirinkus dažnai naudojamą vidutinį ar didelį jautrumą.

Natūralūs vaizdai, atitinkantys tai, ką matote

Pritaikius vaizdo apdorojimo algoritmus, kokie naudojami viso kadro fotoaparatuose, perteikiamos spalvos yra tikroviškesnės. Žmogaus odos atspalviai atrodo natūralesni, taip pat geriau atkuriamos augalų spalvos.

4K filmai ir profesionalų lygio funkcijos

Kūrybiška filmų gamyba

α6400 pasižymi pažangiomis funkcijomis, padedančiomis jums kurti filmus, – tai visų pikselių nuskaitymas be pikselių sujungimo, leidžiantis didelės raiškos 4K filmus įrašyti į HDR (HLG), taip pat „S-Log“ / „S-Gamut“ parinktys ir sulėtinto bei pagreitinto vaizdo įrašymas.

Filmavimas didele 4K raiška

Super 35 mm formato įrašymas atrenkant 2,4 k. daugiau pavyzdžių 4K filmuose (QFHD: 3840 x 2160) ir išgaunant išskirtinę vaizdo kokybę.

4K filmavimas

Greitas hibridinis AF

„S-Log“ / HLG

Kurkite filmus su laiko intervalais

Fotoaparate įdiegta nauja fotografavimo intervalais funkcija – tai nuolatinis fotografavimas su 1–60 sekundžių pertrauka tarp nuotraukų. Rezultatas gali būti naudojamas filmams su laiko intervalais kurti naudojant kompiuterį ir programą „Viewer“ iš „Imaging Edge TM“ darbalaukio programų.

Vaizdo tinklaraštis su naudingomis funkcijomis

Jei filmuojate vaizdo tinklaraščius, komponuojant kadrus pravers 180 laipsnių kampu pakreipiamas LCD monitorius. Garsui įrašyti, be išorinio mikrofono lizdo, taip pat yra papildomas XLR adapteris (galima įsigyti atskirai), kad būtų lengviau naudoti profesionalų lygio mikrofonus ir išgauti geresnę garso kokybę.

Išnaudokite įvairias filmavimo funkcijas

Fotoaparate galima įrašyti sulėtintus (iki 5 k.) ir pagreitintus (iki 60 k.) filmusbe paskesnio apdorojimo kompiuteriu. Norint kurti aukštos kokybės sulėtinto vaizdo filmus gamybos etape, galima naudoti ir „Full HD“ 120 kadr./sek. spartos vaizdo įrašus. Tarpinis filmavimas leidžia lengviau redaguoti ir peržiūrėti, o nuotraukų fiksavimo funkcija – padaryti nuotraukas iš įrašytų filmų.

Išmanusis veikimas

Didelės raiškos LCD monitorius su patogiomis jutiklinio ekrano funkcijomis

3.0 tipo, 180 laipsnių pakreipiamas LCD ekranas atlieka gerokai daugiau, nei tiesiog parodo jums priešais esantį vaizdą – juo galite greitai valdyti daugelį fotoaparato funkcijų ir liesdami intuityviai atlikti įvairius veiksmus.

Jutikline planšete pasirinkite fokusavimo sritį

Jutiklinės planšetės funkcija leidžia sklandžiai perkelti dabartinę fokusavimo padėtį, kai žiūrite per vaizdo ieškiklį. Tiesiog paslinkite pirštą per monitorių, kol pamatysite norimą tašką, kurį norite sufokusuoti.

Jutiklinis fokusavimas ir jutiklinis užraktas

Jei norite perkelti fokusavimą, kad ir į kadro pakraštį, naudodami jutiklinio fokusavimo funkciją tai galite padaryti tiesiog paliesdami monitorių. Jutiklinio užrakto funkcija suteikia galimybę nustatyti fokusavimą ir įjungti užraktą vienu palietimu.

Jutiklinio sekimo funkcija įjungia tikralaikį sekimą

Naudodami jutiklinio sekimo funkciją, galite tiesiog paliesti monitorių, kad įjungtumėte sekimą tikruoju laiku, kai fotografuojate ar filmuojate. Fotoaparatas iškart užfiksuos objektą, į kurį nusitaikėte, ir nuolat jį fokusuos.

Nustatykite fotoaparatą taip, kaip norite

Įvairios pritaikymo funkcijos, kokiomis pasižymi ir viso kadro modeliai, suteikia daugiau lankstumo ir fotoaparato valdymo kontrolės.

Spausdami tinkinamus mygtukus pasiekite reikiamus nustatymus

Visiems aštuoniems fotoaparato klavišams ir valdikliams galima priskirti bet kurią iš 89 funkcijų ir nustatymų. Atliekami veiksmai skirsis atsižvelgiant į tai, ar fotografuojate, ar filmuojate, ar įjungėte pakartotinio leidimo režimą.

Valdymo funkcijos „Mano meniu“ ir „Mano ratukas“

Naudodami funkciją „Mano ratukas“, valdymo ratukui priskirkite dažnai naudojamas funkcijas, kad fotografuodami greičiau jas pasiektumėte. „Mano meniu“ užregistruokite iki 30 meniu elementų, kad greitai pasiektumėte dažnai naudojamus meniu elementus.

Tinkinkite naudodami vizualizuotą nustatymo ekraną

Pasirinktinių nustatymų ekrane pateikiamoje fotoaparato valdymo komponentų iliustracijoje iškart galite pamatyti, kurį mygtuką ar jungiklį priskiriate, o kai nustatote funkcijų meniu, galite peržiūrėti faktinio funkcijų ekrano struktūrą.

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas: su „Remote“ kompiuterio ekrane valdykite ir stebėkite fotografavimą; su „Viewer“ greitai peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ leis iš RAW duomenų gauti kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.