Olympus OM SYSTEM OM-5 + M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm F2.8 PRO II (Silver)

Kodas: 221039
Olympus OM SYSTEM OM-5 + M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm F2.8 PRO II (Silver) V210020SU000, V335030BW000
1 701,99 €

Pristatymas 1-3 d.d.
Sandėlyje turime 1 vnt.

Prekės informacija

Olympus OM SYSTEM OM-5 + M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm F2.8 PRO II (Silver)

Papasakokite savo istoriją

Kiekviena kelionė – tai istorija, laukianti papasakojimo. Tai tūkstantis mažų akimirkų, slypinčių tarp kelionės pradžios ir pabaigos. Šis fotoaparatas skirtas jums ir šiam tūkstančiui jūsų akimirkų. Papasakokite savo istoriją su naujuoju OM SYSTEM OM‑5. Jis sukurtas taip, būtų jums naudingas, tačiau ir nepastebimas. Įsimeskite jį į mėgstamiausią krepšį arba pasikabinkite ant peties, kad būtumėte visada pasiruošę įkvėpimo akimirkoms. — Jis bus paruoštas jūsų pasakojimui, tačiau jūsų neapsunkins. OM‑5 turi geriausią šios klasės, IP53 kategorijos apsaugą nuo dulkių, vandens purslų ir šalčių, kad jūsų pasakojimas niekad nesustotų. Šis fotoaparatas tars tarsi mėgstamais žygio batais, su kuriais galite eiti ir eiti. Pažvelkite iš arčiau, pamatykite plačiau. Leiskite kompiuterinės fotografijos funkcijoms, tokioms kaip tiesioginio neutralaus pilkojo filtro režimas, parodyti jums naujų dalykų, išvysti aplinką naujoje šviesoje. Naujasis OM‑5, paruoštas jūsų nuotykiams.

Mažiau svorio = daugiau pramogų.

„OM-5“ sukurtas taip, kad visada būtų su jumis, tačiau nekliudytų mėgautis įspūdžiais. Jis toks kompaktiškas, kad lengvai tilps į bet kurį jūsų mėgstamą krepšį. Arba, jei norite, galite jį nepastebimai pasikabinti ant peties, kad įkvėpimo momentams būtumėte pasiruošę visada. Jis bus paruoštas jūsų istorijai, bet netaps varginančia apkrova.

Sandarus korpusas, paruoštas visiems netikėtumams.

Geriausios istorijos prasideda nuo netikėtų nesėkmių. Kad ir kas nutiktų, būkite pasiruošę tai priimti: „OM-5“ konstrukcija, kuriai tarp šios kategorijos gaminių lygių nėra, turi IP53 klasės apsaugą nuo dulkių, vandens purslų ir šalčio. Kaip ir jūsų mėgstama batų pora, kuri eina ir eina, šis fotoaparatas taps jūsų istorijos, kuri nenutrūksta, dalimi.

Užtikrinta laikysena su 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema.

„OM-5“ gali stabilizuoti vaizdą net ir nestabiliausioje aplinkoje – išgaunama iki 6,5 žingsnių kompensacija (arba iki 7,5 žingsnių, jeigu naudojami atitinkami „Sync-IS“ objektyvai). Todėl fotografavimas fotoaparatą laikant rankomis, net ir kai vaizdas itin priartintas, taps daug paprastesnis.

Pamirškite filtrus — pasinerkite į kūrybą su „LiveND“.

Atskleiskite visą judančių objektų potencialą pakeisdami tai, kaip matote judesį – su „LiveND“. Turėdami iki keturių efekto žingsnių (ND16) galite transformuoti tai, kas iki tol atrodė kasdieniška, į stebuklingas akimirkas – net su plačiausių kampų objektyvais.

Pašalinkite dulkes nuo jutiklio naudodami „Supersonic Wave Filter“.

Kai leidžiatės į nuotykius, objektyvus turbūt norėsite keisti nesijaudindami. „OM-5“ turi „Supersonic Wave Filter“ (SSWF), kuris sukelia daugiau nei 30 000 virpesių per sekundę, kad dulkes nuo vaizdo jutiklio pašalintų iškart.

Reikiamą akimirką užfiksuokite visada. 121 taškų PDAF automatinis fokusavimas.

Susitelkite į akimirką, o ne į fokusavimą. „OM-5“ turi 121 taško kryžminio tipo fazės aptikimo AF jutiklį, integruotą luste, kuris užtikrina patikimą fokusavimą bet kurioje situacijoje, bet kokioje scenoje. Lengvai užfiksuokite laukinės gamtos didybę, užtikrintai naudokite šviesius objektyvus, žinodami, kad jūsų pasakojimas visada bus ryškiai sufokusuotas.

Sufokusuokite tai, kas svarbu. Pagerintas veido ir akių AF.

Kai fotografuojate žmones, kurie jums rūpi, svarbiausia yra šypsenos ir paprastumas. Pagerintas veido ir akių automatinis fokusavimas padeda lengvai fotografuoti ir pavienius žmones, ir grupes. Paliesdami ekraną arba paspausdami mygtuką galite pasirinkti, kieno pasakojimą norite perduoti.

• Objektyvo jungtis: Mikro 4/3;

• Efektyvūs vaizdo taškai: 20.4 mln.;

• Sensoriaus tipas: MOS;

• Sensoriaus dydis: 17.3 x 13.0 mm;

• Vaizdo procesorius: TruePic IX;

• Ekrano dydis: 3";

• Ekrano tipas: Atlenkiamas, vartomas, jautrus lietimui;

• Jautrumas, ISO: 64 - 25600;

• Ekspozicijos kompensavimas: Nuo -5 iki +5;

• Vaizdo stabilizatorius: Yra, 5 ašių;

• Atsparus dulkėms, drėgmei, šalčiui: Taip;

• Maks. video raiška: Cinema 4K (24k/s) / Full HD (120k/s);

• Išlaikymas: Nuo 1/8000 iki 60 sek.;

• Fokusavimo taškai: 121 (faziniai/ kontrastiniai);

• Ryšiai: Wifi, Bluetooth;

• Jungtys: Micro-B (USB 2.0), HDMI D (Micro), 2.5mm Sub-Mini, 3.5mm (mikrofonui);

• Atm. kortelės: 1x SD / SDHC / SDXC ir UHS-II;

• Baterija: Olympus BLS-50;

• Matmenys: 125.3 x 85.2 x 49.7mm;

• Veikimo temperatūra: Nuo -20°C iki +40°C;

• Svoris: 414g (su baterija ir atm. kortele).

 

Olympus OM SYSTEM M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm F2.8 PRO II

Standartinis plataus kampo iki portreto ilgio priartinimo objektyvas yra skirtas „Micro Four Thirds“ beveidrodiniams fotoaparatams ir užtikrina 24–80 mm ekvivalentinį židinio nuotolio diapazoną.

Nuolatinė f/2.8 maksimali diafragma užtikrina pastovų veikimą esant prastam apšvietimui ir selektyvų fokusavimo valdymą visame priartinimo diapazone.

Objektyvo konstrukcijoje yra du ED (ypač mažos dispersijos) elementai, du asferiniai elementai, vienas DSA (dvigubas superasferinis) elementas, vienas EDA ypač žemos dispersijos asferinis elementas, vienas HD elementas ir du HR (didelio lūžio rodiklio) elementai. į jo dizainą, kad sumažintų aberacijas, iškraipymus ir spalvų pakraščius visame priartinimo diapazone, kartu užtikrinant bendrą vaizdo ryškumą, aiškumą ir spalvų tikslumą.

ZERO (ypač mažo atspindžio optinė Zuiko) danga sumažina objektyvo blyksnius ir dubliavimą, kad būtų geresnis kontrastas ir spalvų tikslumas dirbant esant stipriam apšvietimui.

Su filmais ir nejudančiomis medžiagomis suderinama (MSC) automatinio fokusavimo sistema naudinga tiek nuotraukų, tiek vaizdo įrašų programoms dėl sklandaus, tylaus ir greito veikimo.

Suapvalinta septynių ašmenų diafragma užtikrina sklandų „bokeh“ kokybę.

Fluorinė danga apsaugo optinę sistemą ir atstumia dulkes, vandens lašelius, riebalus ir nešvarumus, užtikrindama lengvą pašalinimą net tada, kai jie prilimpa prie objektyvo paviršiaus.

Patikimas, atsparus oro sąlygoms, dizainas užtikrina objektyvo veikimą nepalankiomis ir atšiauriomis sąlygomis.