Olympus OM-D E-M10 Mark IV Body (Black)

Kodas: 880943
Olympus OM-D E-M10 Mark IV Body (Black) V207130BU000 050332192904 V207130BE000 V207130BA000 4545350053277 E-M10 Mark IV Body
740,99 €

Pristatymas 7-10 d.d.
Sandėlyje turime 5 vnt.

Prekės informacija

Olympus OM-D E-M10 Mark IV

 

FOTOGRAFUOK. DALINKIS. ĮKVĖPK.

Lengvas, nešiojamas, lengvai naudojamas

Asmenukėms: nulenkiamas jutiklinis ekranas

Pavydo verta vaizdo kokybė

Laikas tapti tikru

Laisvas, lankstus ir koncentruotas: šis Olympus fotoaparatas kiekviena diena mėgaujasi tiek pat, kiek ir jūs. Spontaniška kelionė po miestą. Popietė lauke. Naktis mieste. Žinoma, jūsų Olympus E-M10 Mark IV asmenukių fotoaparatas bus visur, kur bekeliautumėte. Taigi jūs galite patirti kiekvieną akimirką iki galo. Ir pasidalykite pavydėtinomis, aukštos kokybės nuotraukomis su savo pasauliu.

Naujas kasdienis kompanionas

Mažas, tačiau puikių charakteristikų, lengvas Olympus E-M10 Mark IV kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas yra visur, kur tik einate. Įsimeskite jį į krepšį. Persimeskite per petį. Ir fotografuokite stulbinančius kadrus visą dieną. Vakarėlyje. Parke. Arba tiesiog tai, kas yra ant jūsų virtuvės stalo.

Paimkite iš naujo išrastą klasiką

Paėmę šį 4K skaitmeninį fotoaparatą niekada nenorėsite jo paleisti. Arba būti matomi be jo. Suprojektuotas taip, kad stilingai nukeltų į praeitį. Su patogia ir saugia rankena, taip trokštama šiandien.

Našumas

Dėl sklandžios 20M Live MOS jutiklio, procesoriaus, 5 ašių vaizdo stabilizavimo ir Olympus M.Zuiko objektyvų sąveikos galite fotografuoti išskirtinės kokybės, detalius vaizdus. Net esant silpnam apšvietimui ir naktį.

Aštrios ir ryškios nuotraukos "iš rankos"

Viso gero, neryškūs vaizdai. Suvaldyti drebančią ranką yra sudėtinga. Olympus E-M10 Mark IV stabilizuoja vaizdą, leisdamas akimirką įrašyti taip aiškiai, kaip tai mato jūsų akys. Silpnas apšvietimas. Drebėjimas. Teleobjektyvas. Jokiu problemu. 5 ašių vaizdo stabilizavimas kompensuoja iki 4,5 išlaikymo žingsnių, išsaugodamas ypač aštrius „iš rankos“ padarytus kadrus.

Pakeiskite objektyvą - praplėskite akiratį

Jei norite kūrybiškumo ir lankstumo, tyrinėkite platų Olympus M. Zuiko objektyvų pasirinkimą. Pasirinkite galimybę fotografuoti. Tada pasirinkite geriausiai tinkantį objektyvą. Įsidėmėkite: gražias išraiškas gausite naudodamiesi portretiniu objektyvu. Galingas perspektyvas - su ypač plataus kampo artinančiu objektyvu. O stulbinančią detalę - su makro objektyvu.

Jūsų naujasis asmenukių fotoaparatas

Pakylėkite savo skaitmenines istorijas ir asmenukių vaizdus laipteliu aukščiau su Olympus E-M10 Mark IV. Norėdami užfiksuoti save autoportreto režimu: apverskite jutiklinį ekraną, nutaisykite pozą ir palieskite, kad fotografuotumėte. Vienos sekundės uždelsimas užtikrina, kad nuotraukos centre bus veidas, o ne ranka.

Fotografuokite kaip profesionalas

Daugybė pažangių fotografavimo funkcijų pakelia jūsų patirtį su E-M10 Mark IV į kitą lygį. Ir nebelieka daugiau ko norėti. Nuo neįtikėtinų aukštos kokybės kadrų iki 4K vaizdo įrašų, kurie tiesiog užgniaužia kvapą.

Du režimai, daugybė galimybių: ART ir SCN

Magiški meniniai filtrai

Kai norite padaryti pareiškimą (arba, būkime sąžiningi, veikiausiai tiesiog Instagram įrašą), pasukite ratuką į ART režimą. Pasirinkite iš 16 „Art Filters“, tokių kaip dabar reguliuojamas „Pop Art“ filtras ir „Soft Focus“ filtras, kad jūsų kūrybiškumui atsivertų naujos perspektyvos. Norėdami gauti tiksliai tokį kadrą, kokį įsivaizduojate, prieš fotografuodami sureguliuokite vaizdo filtro lygį pagal savo norus, fotoaparato jutikliniame ekrane.

Pažangios nuotraukos po ranka

Bakstelėkite į AP

Norite perkelti savo fotografavimo įgūdžius į profesionalų teritoriją - su minimaliomis pastangomis? Atraskite patobulintos fotografijos (AP) režimą. Devyni iš anksto nustatyti variantai kviečia jus atrasti naujus metodus ir savybes.

Lengvai nufotografuoti sudėtingi kadrai

Naudokite visą AP fotografavimo funkcijų rinkinį, kad galėtumėte lengvai nufotografuoti sudėtingus kadrus. Pasukite fotoaparatą, kad užfiksuotumėte kraštovaizdį „Panoramoje“. „Live Composite“ režimu užfiksuokite geriausius šviesos takus ir automobilių žibintus. Arba žaiskite su „Live Time“ ir „Multiple Exposure“, kad gautumėte originalų kadrą.

4k video namų sąlygomis

Ne tiesiog užfiksuokite jaudinančią patirtį, bet padarykite pritrenkiantį 4k vaizdo įrašą su jūsų talentingu 4K skaitmeniniu fotoaparatu. E-M10 Mark IV leidžia užfiksuoti prisiminimus ir akimirkas kaip didelės raiškos vaizdo įrašus. Prireikus, įsijungia 5 ašių vaizdo stabilizavimas. Filmuota medžiaga visada atrodo aštriai ir nevaržomai - net filmuojant judesį.

Ššššš Tylaus fotografavimo režimas

Akimirkoms, kurias norite įamžinti, kai jos atsiskleidžia, neatkreipdami dėmesio į save: Tylaus fotografavimo režimas. Jis išjungia visus fotoaparato garsus - kad galėtumėte fotografuoti. Ir išlaikyti ramybę.

Sukurtas greitam fotografavimui

Tikslus ir sufokusuotas sekimas

Naudodami nuoseklųjį fotografavimą ir fokusavimo sekimą, su E-M10 Mark IV, galite profesionaliai užfiksuoti kelis kadrus kelyje. Pasitelkdamas patobulintą algoritmą, kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas užrakina jūsų objektą ir seka jį, perfokusuodamas tarp kadrų. Skirta kadrų serijoms iki šešių kadrų per sekundę.

Patobulintas veido ir akių prioritetų automatinis fokusavimas

Naujos kartos „Face Priority“ ir „Eye Priority AF“ nustato veidus ir akis, kai fotografuojate, ir automatiškai sufokusuoja juos. Kad nuotraukos būtų nepriekaištingos, kiekvieną kartą.

Dar didesnis potencialas

Užpildytas patobulintomis išplėtimo funkcijomis, E-M10 Mark IV kiekvieną kadrą paverčia galimybe. Integruotas Wi-Fi ir Bluetooth ryšys, USB įkrovimas, OI.Share programėlė ir Olympus Workspace programa nuotraukų redagavimui: tai tik pradžia.

Per Wi-Fi ir Bluetooth

Iškart pasidalykite nuotraukomis ir dar daugiau naudodami E-M10 Mark IV įmontuotą Wi-Fi. Greitai ir lengvai aktyvuokite Bluetooth, kad sklandžiai susisiektumėte su savo išmaniuoju telefonu. Visada įjungtas nuotraukų importavimas suteikia galimybę akimirksniu pasidalyti vaizdais socialiniuose tinkluose. Tiesiog išmaniajame telefone įdiekite lengvai naudojamą programą OI.Share.

Baterijos įkrovimas per USB

Išsikrovęs ar „miręs“ akumuliatorius? Lengvai įkraukite, naudodami E-M10 Mark IV USB jungtį. Prijunkite jį prie nešiojamo akumuliatoriaus, suderinamo srovės adapterio ar kompiuterio. „Voilà“, pilna baterija, paruošta veiksmo fiksavimui. Bet kada ir bet kur.

Visiškai universalios blykstės

Esant sudėtingam apšvietimui, išorinė blykstė patogiai išsprendžia daugelį nuotraukų problemų. Suderinamas su belaidėmis radijo bangomis valdomomis blykstėmis, kartu su tinkamais priedais, Olympus E-M10 Mark IV leidžia lanksčiai apšviesti beveik bet kurią sceną, kai to prireikia. Be jokio papildomo svorio ir didelių gabaritų.

Olympus Workspace

Lengvai redaguokite ir patobulinkite savo nuotraukas naudodami Olympus Workspace. Optimizuota Olympus skaitmeniniams fotoaparatams, lengvai naudojama nemokama programinė įranga supaprastina nuotraukų redagavimo procesą. Pavyzdžiui, eksperimentuokite su apšvietimu ir spalva, kad gautumėte tiksliai tokią nuotrauką, kaip norėjote.

Mažos smulkmenos, didelis poveikis

Jūsų laukia visas E-M10 Mark IV priedų asortimentas. Tokių kaip senovinio stiliaus minkštas dėklas, skirtas apkloti savo geriausią bičiulį. Alternatyva: dygsniuotas, tamsiai mėlynos spalvos dėklas. Norėdami, kad jūsų skaitmeninis fotoaparatas būtų saugus ir patogus, nesvarbu, kaip jį nešiojate, rinkitės iš originalių kaklo, rankos ar peties odinių dirželių.