Sony WX500 (DSC-WX500) (Black)

Kodas: 362348
545,99 €

Pristatymas 7 d.d.
Sandėlyje turime 5 vnt.

Prekės informacija

Sony WX500 (DSC-WX500) (Black)


Fotografuokite ir atrodykite nepriekaištingai
Patobulinkite savo asmenukę ir lengvai ją užfiksuokite. Naudodami 180 laipsnių pasukamą LCD ekraną galite matyti, kaip atrodote kadre. Pristatome naująjį „Sony“ WX500 – mažiausią pasaulyje2 fotoaparatą, kuriame naudojamas ZEISS® 30x optinio priartinimo objektyvas. Turėdami tiek daug kūrybinių galimybių galėsite užfiksuoti dar daugiau nepriekaištingos kokybės vaizdų.
Išskirtinės vaizdo kokybės elementai
Dėl puikių techninių savybių CMOS vaizdo jutiklio, itin spartaus vaizdų procesoriaus ir legendinių objektyvų derinio optikos ir inžinerijos naujovės buvo sutalpintos neįtikėtinai kompaktiškoje formoje.

Toliau, arčiau ir plačiau
„ZEISS® Vario-Sonnar® T*“ 30x optinio priartinimo objektyvas išplečia didelio tikslumo optikos galimybes, kad galėtumėte fiksuoti aiškius, ryškius ir nesuprastėjusios kokybės vaizdus 24–720 mm3 diapazone.

Patikrinta ZEISS optika
Legendinė ZEISS kokybė užtikrina nepriekaištingą ryškumą, kontrastą ir minimalius iškraipymus.

„Exmor R™ CMOS“ jutiklis
Foninio apšvietimo „Exmor R® CMOS“ jutiklis su 18,2 efektyvaus megapikselio priima daugiau šviesos, kad galėtumėte mėgautis detalėmis.

BIONZ X vaizdo apdorojimo modulis
Dar tikroviškesnės detalės ir nuotraukų spalvos, su mažiau difrakcijos ir triukšmo.
Asmenukės, kuriomis liksite patenkinti
Dabar dar lengviau užfiksuokite jums patinkančias asmenukes, portretus ir kt. Išnaudokite visas galimybes, kurias suteikia pakreipiamas LCD ekranas, pritaikomos funkcijos ir paprastas nuotraukų retušavimas.
Pažiūrėkite ir fotografuokite
Didelės raiškos LCD ekraną fotoaparato gale galima pakreipti iki 180 laipsnių, kad galėtumėte patogiai peržiūrėti asmenukę prieš ją užfiksuodami, arba fotografuoti iš apačios.
Pritaikyta asmenukėms
Patobulinkite portretus
Intuityvus valdymas
Momentinė prieiga
Itin spartus ir tikslus greitas išmanusis AF
Patobulintas erdvinių objektų aptikimo algoritmas padeda optimaliai išnaudoti tikslaus objektyvo variklio galimybes ir leidžia AF veikti dar sparčiau, kad lengvai užfiksuotumėte kiekvieną akimirką.
Judėdami nustatykite tinkamą režimą
Ar pageidaujate greitai pasidalinti veiksmo scena, ar išsaugoti didesnės raiškos failą, kurį redaguosite vėliau, greitai ir paprastai nustatykite formatą, režimą, ekspoziciją bei kitus nustatymus ir pradėkite įrašymą.
Skirtingų formatų filmai
Įrašykite XAVC S4 arba AVCHD didelės raiškos filmų formatu ir kaip MP4 failą.
Jokių suliejimų
Išmanusis aktyvusis režimas su 5 ašių5 vaizdo stabilizavimu ir kadrų analizė.
Būkite mobilūs
Didelės talpos akumuliatorius, galimybė mobiliai bendrinti ir intelektuali bei kompaktiška konstrukcija – „Sony WX500“ galite visada pasiimti kartu ir pramogauti, nesvarbu, kur esate.
Energija ilgam
Taupykite energiją, kad fotoaparatas veiktų, fiksuotų ir neišsikrautų
Naudodami įkrautą akumuliatorių galite užfiksuoti apie 4006 nuotraukų arba įrašyti 757 min. trukmės filmą. Būkite tikri, kad nepraleisite dėmesio vertos akimirkos.
Lengvas bendrinimas – nuotolinis valdymas
„Wi-Fi®“ ryšiu susiekite su „iOS“ ir „Android™“ išmaniais telefonais, kad valdytumėte fotoaparatą nuot. būdu ir bendrintumėte nuotraukas / vaizdo įrašus. Be „Wi-Fi®“ palaikymo prisijung. prie išmaniųjų telefonų, NFC (artimojo lauko ryšio) technologija padeda užmegzti ryšį su „Android™“ išmaniais telefonais ir planšetėmis vienu prisilietimu. Be sudėtingų nustatymų.